Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Výrobky, činnosti

Dřevěný zahradní nábytek Kladno
Zaměřujeme se na dřevěný zahradní nábytek z kvalitního smrkového dřeva. Dřevěný zahradní nábytek nabízíme v různých variantách - dřevěné zahradní houpací sítě, dřevěné zahradní houpačky, dřevěné zahradní lavičky a židle, zahradní oválné stoly apod.

Dřevěné zahradní houpačky, zahradní houpací sítě
Dodáváme dřevěné zahradní houpačky a zahradní houpací sítě z kvalitního smrkového dřeva. Dřevěné zahradní houpačky a zahradní houpací sítě máme k dispozici v různém barevném provedení, konstrukce dřeva jsou tlakově impregnovány.

Závěsná visací křesla, závěsné visací koše
Nabízíme závěsná visací křesla i závěsné visací koše ze smrkového impregnovaného dřeva. Závěsná visací křesla a závěsné visací koše dodáváme včetně masivního polstrování v různém barevném provedení.

Zahradní sestavy z umělého ratanu
Obstaráváme zahradní sestavy z umělého ratanu s odolnou kovovou konstrukcí. Zahradní sestavy z umělého ratanu máme k dispozici v různém provedení. Jednotlivé díly můžete koupit i samostatně a vytvářet zahradní kombinace dle vašich představ.

Kovový zahradní nábytek Kladno
Kovový zahradní nábytek je nejenom velmi estetický, ale také snadno udržovatelný. Kovový zahradní nábytek - kovové zahradní sestavy, kovové zahradní houpačky, kovové zahradní židle, kovové zahradní stoly, kovové servírovací stoly apod.

Domovní popisná čísla
Nabízíme domovní popisná čísla z břidlice, nerezu a dřeva. Domovní popisná čísla jsou velmi odolná proti působení povětrnostních podmínek a vynikají dlouhou životností.

Nabídky

BAHAMA - sestava z umělého ratanu

BAHAMA - sestava z umělého ratanu

Sestava z umělého ratanu, kulatý stůl + 4 židle se sedákem, barva čokoládová. Rozměry: stůl se skleněnou deskou, průměr 90cm, výška 74cm, židle s polštářem 69x57x77cm. Sortiment možno kombinovat nebo zakoupit samostatně. ...

Zobrazit detail nabídky

Křeslo BASIC - dřevěný zahradní nábytek

Křeslo BASIC - dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek - křeslo BASIC: - trvanlivý nábytek vyráběný ze suchého, tlakově impregnovaného smrkového dřeva - pohodlný, dobře zpracovaný a léty osvědčený design - rozměry: šířka 65 cm, hloubka 71 cm, výška ...

Zobrazit detail nabídky

ORLANDO - sestava z kovu

ORLANDO - sestava z kovu

Kovový obdélníkový stůl o rozměrech 150x97 cm, se skleněnou deskou, tl. 5 mm, profil konstrukce 42x14x1,2 mm, 8x kovové křeslo s polštářem o rozměrech 57,5 x 76,5 x 92 cm), ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz