Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Výrobky, činnosti

Dřevěný zahradní nábytek Kladno
Zaměřujeme se na dřevěný zahradní nábytek z kvalitního smrkového dřeva. Dřevěný zahradní nábytek nabízíme v různých variantách - dřevěné zahradní houpací sítě, dřevěné zahradní houpačky, dřevěné zahradní lavičky a židle, zahradní oválné stoly apod.

Dřevěné zahradní houpačky, zahradní houpací sítě
Dodáváme dřevěné zahradní houpačky a zahradní houpací sítě z kvalitního smrkového dřeva. Dřevěné zahradní houpačky a zahradní houpací sítě máme k dispozici v různém barevném provedení, konstrukce dřeva jsou tlakově impregnovány.

Závěsná visací křesla, závěsné visací koše
Nabízíme závěsná visací křesla i závěsné visací koše ze smrkového impregnovaného dřeva. Závěsná visací křesla a závěsné visací koše dodáváme včetně masivního polstrování v různém barevném provedení.

Zahradní sestavy z umělého ratanu
Obstaráváme zahradní sestavy z umělého ratanu s odolnou kovovou konstrukcí. Zahradní sestavy z umělého ratanu máme k dispozici v různém provedení. Jednotlivé díly můžete koupit i samostatně a vytvářet zahradní kombinace dle vašich představ.

Kovový zahradní nábytek Kladno
Kovový zahradní nábytek je nejenom velmi estetický, ale také snadno udržovatelný. Kovový zahradní nábytek - kovové zahradní sestavy, kovové zahradní houpačky, kovové zahradní židle, kovové zahradní stoly, kovové servírovací stoly apod.

Domovní popisná čísla
Nabízíme domovní popisná čísla z břidlice, nerezu a dřeva. Domovní popisná čísla jsou velmi odolná proti působení povětrnostních podmínek a vynikají dlouhou životností.

Nabídky

Globo Royal - visací křeslo - od  6726,-

Globo Royal - visací křeslo - od 6726,-

Houpací křeslo Kasper (Globo Royal). Houpačka s nohami AZ Globo Royal set chair (Petra). Závěsná houpací křesla Amazonas se stojanem. Houpací křeslo je vyrobeno z lepených vrstev smrkového dřeva. Dřevo je ...

Zobrazit detail nabídky

Globo - houpací křeslo - od 6726,-

Globo - houpací křeslo - od 6726,-

Dřevěný zahradní nábytek - visací křeslo - houpačka SOFIE (Globo Royal). Houpačka s nohami AZ Globo set chair (Zita Globo Royal). Závěsná houpací křesla Amazonas se stojanem. Houpací křeslo je vyrobeno z ...

Zobrazit detail nabídky

Globo Royal - závěsný koš - od 6726,-

Globo Royal - závěsný koš - od 6726,-

Dřevěný zahradní nábytek - závěsný koš, závěsné křeslo KASPER (Globo Royal). Houpací koš perfektní pro relaxaci například do zimní zahrady či pergoly - je určen k zavěšení do stropu. Konstrukce ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz