Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Letňanské pekařství Oheim

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.


Výroba běžného pečiva - Praha

Zaměřujeme se na pekařskou výrobu běžného pečiva z kvalitní české hladké pšeničné mouky. Běžné pečivo dodáme k vám na stůl nebo do Vašich prodejen. V rámci výroby běžného pečiva nabízíme rohlíky, chléb, housky, vánočky, koblihy, koláče apod.

Cukrářské výrobky - Praha

Vyrábíme cukrářské výrobky kompletně na zakázku. Cukrářské výrobky nabízíme v nejrůznějších variantách - koblihy, koláčky běžné i svatební, chodské koláče, tvarohové a jablkové šneky, jablkové záviny a jiné cukrářské výrobky a pochutiny.

Výroba sladkého pečiva - Praha

Zabýváme se výrobou sladkého pečiva pro každodenní i sváteční události. V rámci sladkého pečiva se jedná zejména o nejrůznější koláče, koblihy, chodské koláče, tvarohové a jablkové šneky, záviny a mnoho dalšího.

Pečení chleba - pekařství Praha

Zaměřujeme se na pečení chleba z nejkvalitnějších českých surovin. Zajišťujeme pečení chleba žitného, pšeničného, světlého a tmavého, s různými semínky i bez. Chléb umíme vyrobit i speciálních tvarů vhodných pro různé hostiny, svatby, rauty aj.

Svatební koláčky - výroba a prodej Praha

Nabízíme svatební koláčky kompletně dle Vašich představ. Svatební koláčky jsou k dostání s různými náplněmi a zdobením. Na přání můžeme zhotovit i atypické svatební koláčky.

Chodské koláče na objednávku - výroba Praha

Na objednávku Vám rádi upečeme poctivé chodské koláče. Chodské koláče pečeme z kvalitních surovin s náplní tvarohovou, makovou, ořechovou, s povidly, marmeládou, oříšky i rozinkami. Na přání možno vytvořit jakýkoliv motiv.

Pečivo pro rauty a svatby - Praha

Dodáváme pečivo pro rauty a svatby přesně dle Vašich individuálních požadavků. Pečivo pro rauty a svatby máme k dispozici ve sladkém i slaném provedení. Na přání můžeme zajistit také atypickou pekařskou výrobu.

Pečivo na zakázku - výroba Praha

Pečeme pečivo na zakázku kompletně dle vašich představ. Pečivo na zakázku nabízíme v různých variantách: běžné pečivo slané a sladké pečivo, svatební koláčky, chodské koláče, celozrnné výrobky, chléb, pečivo na svatby a rauty apod.

Celozrnné pečivo - výroba Praha

Věnujeme se pečení celozrnného pečiva. Celozrnné pečivo pečeme v různých variantách s příměsí semínek či bez, možnost objednání a upečení různých druhů pečiva na zakázku.

Výrobky z listového těsta - pekařství Praha

Zhotovíme pekařské produkty z listového těsta ve sladkém i slaném provedení. Výrobky z listového těsta pečeme pro každodenní i slavnostní příležitosti včetně možnosti výroby na zakázku.


Krájený čerstvý chléb

Zajistíme restauracím, hotelům, ale i cateringovým agenturám čerstvý krájený chléb s dlouhou trvanlivostí. Nic nepřekoná vůni čerstvého chleba! Chléb z naší produkce si získá Vaše strávníky nepřekonatelnou chutí, příjemně pórovanou ...
Detail nabídky

Nadýchané koblihy – stálice na trhu

Na všední i sváteční stůl dodáme nadýchané koblížky, léty i generacemi prověřené receptury. Zatímco i svět chutí ovládá móda, trendy a vyznavači nejrůznějších životních stylů, nadýchané koblížky vládnou neochvějně gastronomickému ...
Detail nabídky

Kváskový chléb pro zdravý život

Dodáváme výborný kváskový chléb do hotelů, restaurací, ale i dalších zařízení, kam chodí lidé za dobrým jídlem a pohodou. Křupavá kůrčička, vláčná střídka, dokonalá vůně dostane i toho nejnáročnějšího strávníka. ...
Detail nabídky

Jak k nám