Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Základní popis

V naší společnosti Kvasník - Vecek se zaměřujeme především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme se na obrábění přesných drobných součástí pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Soustředíme se hlavně na kusovou a malosériovou výrobu.

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění na zakázku
Jednou z nejvýznamnějších činností naší firmy je zakázkové kovoobrábění. Poskytnout můžeme vysoce kvalitní produkty vytvořené podle zadání a podkladů od klienta. Případně můžeme veškerou dokumentaci vytvořit sami.

Jemné zámečnické práce
Zaměřujeme se na jemné zámečnické práce zejména v oblasti kusové a malosériové výroby. Využíváme moderní technologie a dokážeme vytvořit velmi přesné, precizní a kvalitní produkty.

Soustružení
Jsme schopni nabídnout soustružnické práce na zakázku. Díky dobrému technologickému zázemí a zkušenostem můžeme uspokojit i velmi náročné klienty a dostát i komplikovaným požadavkům.

Frézování
Jednou ze služeb, které nabízíme, je také frézování kovů. Můžeme zajistit velice rychlé, a přitom perfektní provedení každé zakázky. Obrábění kovů frézováním provádíme na velmi přesných moderních zařízeních.

Výroba malých součástí
Dlouhodobě se v naší firmě soustředíme právě na výrobu malých a velice přesných součástí. Jedná se zejména o mechanické díly pro vysokofrekvenční techniku a také pro techniku mikrovlnnou.

Tvrdé a měkké pájení
Naše služby zahrnují také pájení kovů, jako je stříbro, hliník, cín, mosaz a další. Poskytujeme tzv. měkké pájení s teplotou tavení do 450°C i tvrdé pájení s vyššími teplotami tavení.

Obrábění plastů
Kromě kovoobrábění a zámečnických prací se věnujeme také obrábění plastů. V případě potřeby můžeme u našich partnerů také zajistit různé standardní i nadstandardní povrchové úpravy obráběných dílů.

Ruční pájení, mechanická montáž
V naší firmě provádíme také kompletování a sestavování polotovarů. Tyto služby zahrnují rovněž činnosti, jako je ruční pájení, mechanické montáže a další potřebné úkony.

Dělení materiálů - pásová pila
Nabízíme moderní způsob dělení materiálů pomocí pásové pily. Toto řešení má oproti tradičním způsobům dělení mnoho výhod, mezi které patří zejména kratší doba řezu, menší šířka řezu a samozřejmě i velmi vysoká přesnost.

Poradenství - mikrovlnná/vysokofrekvenční technika
Jelikož máme bohaté zkušenosti v oblasti výroby součástí pro mikrovlnnou a vysokofrekvenční techniku, nabízíme také profesionální poradenství týkající se tohoto odvětví.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz