Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KSQ, spol. s r.o.

Základní popis

Akreditovaná kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.
Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 98/2017, vydaném ČIA o.p.s.
Seznam měřidel je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 98/2017 nebo v seznamu měřidel.
Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2015 získala hodnocení A.

Výrobky, činnosti

Akreditovaná kalibrační laboratoř České Budějovice
Akreditovaná kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 98/2017, vydaném ČIA o.p.s. Vystavení kalibračních listů zdarma!

Kalibrace měřidel - délka/tlak/teplota/moment síly
Akreditovaná kalibrace měřidel v oboru délka, tlak, teplota, moment síly a kapacitní vlhkost. Podrobnější informace ohledně kalibrace měřidel jsou uvedeny v příloze Osvědčení o akreditaci, která je dostupná na našich www.

Metrologie měřidel
Specializujeme se na metrologii měřidel na zakázku. Metrologii měřidel zajišťujeme pro obory v automobilovém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, potravinářském průmyslu a dalších oborech.

Externí kalibrace měřidel u zákazníka
Nabízíme akreditovanou externí kalibraci měřidel přímo u zákazníka. Externí kalibrace měřidel zajišťujeme v oboru teploty a tlaku, tak u délkových měřidel.

Poradenství QMS, EMS, HACCP, bezpečnost potravin
Poskytujeme poradenství při zavádění a správě systémů managementu kvality. V rámci naší činnosti zajišťujeme poradenství QMS, EMS, HACCP, bezpečnost potravin.

Školení metrologie, kvality, EMS
Školení: *interní auditor; *základní kurz metrologie - zákonné předpisy, teorie měření, metrologie v ISO 9001, systém managementu měření (ISO 10012), nejistoty měření, způsobilost měřidel; *systémy řízení - QMS, EMS, HACCP, ISO 22000.

Auditorská činnost Česká Budějovice
Zajišťujeme auditorskou činnost QMS, EMS, HACCP, ISO 22000 - naši pracovníci jsou certifikovanými auditory akreditovaných certifikačních orgánů.

Tvorba metrologického řádu
Zaměřujeme se na tvorbu metrologického řádu a příslušné dokumentace. Tvorbu metrologického řádu zpracováváme zcela dle zákona o metrologii, ISO 9001 a ISO 10012, ISO/TS 16 949, HACCP, ISO 15 161.

Školení metrologického zabezpečení
Zaměřujeme se na školení metrologického zabezpečení v podniku. Školení metrologického zabezpečení realizujeme pro nejrůznější úrovně pracovníků a podnikové vedení.

Nabídky

Informační systém metrologie

Informační systém metrologie

Nabízíme komplexní služby v oblasti metrologie a systémů řízení kvality, z tohoto důvodu nesmí v našem rozsahu služeb chybět ani nabídka a implementace informačního systému. Informační systém metrologie QTREE-EM C/S ...

Zobrazit detail nabídky

Auditorská činnost

Auditorská činnost

Zajišťujeme expertní auditorskou činnost implementovaných norem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP. Jsme certifikovanými auditory akreditovaných certifikačních orgánů. V případě zájmu o další informace ohledně naší auditorské činnosti, nás ...

Zobrazit detail nabídky

Kalibrace na pracovišti klienta

Kalibrace na pracovišti klienta

Služby naší kalibrační laboratoře jsou maximálně přístupné potřebám a požadavkům našich klientů. Z tohoto důvodu nabízíme kalibraci určitých měřidel přímo na pracovišti klienta. Jedná se zejména o přístroje oborů teplota, ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz