Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
KRC team s.r.o.

Nabídky

Manažerské poradenství

Manažerské poradenství

Manažerské poradenství. Poskytujeme poradenské služby pro manažery. Nabízíme Vám nezávislý pohled odborníka. Společně s klientem se snažíme nalézt příčinu problému a následně najít vhodné řešení. Poskytujeme poradenství v oblasti řízení celé společnosti i jednotlivých oddělení, firemních procesů a strategií, firemního plánování a dosahování cílů. Pomáháme Vám vylepšit řízení firmy a přispět ke zvýšení počtu spokojených zákazníků. Neváhejte nás oslovit!

Zobrazit detail nabídky

Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Zobrazit detail nabídky

Školení pro obchodníky

Školení pro obchodníky

Školení pro obchodníky. Připravujeme kurzy pro obchodníky a majitele firem, které Vám pomohou zvýšit počet uzavřených obchodů. Školení vedou zkušení profesionálové z oboru. Nabízíme tyto kurzy:
- Top reprezentant
- Režisér úspěšné firmy
- Plánování v obchodě
- Nové cesty k obchodu
Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více informací ke všem nabízeným školením!

Zobrazit detail nabídky

Psychometrie

Psychometrie

Psychometrie. Psychometrie je spolehlivá metoda, jak rozpoznat silné a slabé stránky uchazeče o zaměstnání. Tato metoda Vám pomůže s výběrem vhodného kandidáta na danou pracovní pozici. Průběh je veden zkušeným psychologem, který hodnotí celkový projev testované osoby. Nabízíme testování pro:
- management a top-management
- obchodníky a obchodní pozice
- pracovníky zákaznického servisu
- asistentky
- kreativce

Zobrazit detail nabídky

Firemní teambuilding

Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Zobrazit detail nabídky

Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti. Pořádáme odborné kurzy zaměřené na zlepšení Vašich prezentačních dovedností. Seminář je cílen zejména na manažery, obchodníky, uchazeče o zaměstnání a marketingové pracovníky. Trvá jeden den a je rozdělen do 4 bloků, jejich součástí je i praktický nácvik. Kurz vede zkušená lektorka s mezinárodními zkušenostmi. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Školení vedoucích pracovníků

Školení vedoucích pracovníků

Školení vedoucích pracovníků. Nabízíme Vám dlouhodobé vzdělávací programy v délce trvání 6 - 12 měsíců, během kterých pracujeme s klienty na zlepšování jejich dovedností vedoucích pracovníků. Máme připraveny speciální vzdělávací programy pro manažery a TOP manažery. Vzdělávací program Vám také rádi připravíme na míru, podle Vašich představ a aktuálních potřeb. Neváhejte nás proto oslovit!

Zobrazit detail nabídky

Dotační poradenství

Dotační poradenství

Dotační poradenství. Poskytujeme odborné dotační poradenství. Poradíme Vám, jak správně zažádat o dotace na vzdělávání Vašich zaměstnanců a další rozvoj Vaší firmy. Zpracujeme žádost o dotaci či grant, a to včetně příloh, studie proveditelnosti, analýzy nákladů a přínosů, rozpočtu. Vždy se snažíme našim klientům maximálně usnadnit celý proces, který vede k získání dotací a grantů. Navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte!

Zobrazit detail nabídky

Kurzy manažerských dovedností

Kurzy manažerských dovedností

Kurzy manažerských dovedností. Jsme česká poradenská a vzdělávací společnost, která Vám nabízí odborné kurzy vedené zkušenými profesionály. Semináře jsou určené pro začínající i zkušenější manažery a pracovníky ve vedoucích pozicích. Získáte nové informace o zásadních principech, o plánování času, vedení porad a pohovorů, motivaci, koučinku spolupracovníků, ale i o tom, jak co nejefektivněji a v co možná nejkratší době dosáhnout vytyčených cílů. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc!

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz