Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Výrobky, činnosti

Interierové schodiště Praha
Zabýváme se výrobou interiérového schodiště. Naše interiérové schodiště je vyrobeno atypicky, přesně na míru a podle přání a požadavků zákazníka.

Atypická kovovýroba Praha
Nabízíme atypickou kovovýrobu. Atypická kovovýroba - na zakázku vyrobíme podle požadavků schodiště, zahradní nebo fasádní prvky.

Kovová schodiště Praha
Věnujeme se výrobě kovových schodišť. Zajistíme kompletní realizaci kovového zábradlí - od vytvoření projektu po zhotovení a montáž zábradlí.

Skleněná schodiště Praha
Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby skleněných schodišť. Skleněná schodiště vyrobíme včetně kovových prvků a zajistíme kompletní montáž.

Točitá schodiště Praha
Dodáváme točitá schodiště, která jsou vhodná pro interiéry i exteriéry. Točitá schodiště dodáváme v kombinaci sklo a kov nebo jen kovová.

Kovové zábradlí Praha
Vyrábíme kvalitní kovové zábradlí. Kovové zábradlí je tvořeno ocelovým rámem s odpovídající antikorozní úpravou - vhodné do interiéru i exteriéru.

Střešní světlíky Praha
Zabýváme se výrobou a montáží střešních světlíků. Kvalitní střešní světlíky zajišťují přirozené denní světlo a dobré odvětrávání budov.

Vratové systémy Praha
Nabízíme výrobu a montáž kompletních vratových systémů. Dodáváme vratové systémy, privátní i průmyslová garážová vrata, domovní a vnitřní dveře aj.

Balkónové zábradlí Praha
Věnujeme se projekci a výrobě balkónového zábradlí. Balkónové zábradlí z vysoce kvalitních materiálů, které se hodí do interiéru i exteriéru.

Hydraulické lisy Praha
Podílíme se na výrobě hydraulických lisů. Hydraulické lisy dodáváme pro autodílny i průmyslové využití - odpovídají i zvláštním potřebám technologie.

Výroba hydraulických systémů Praha
Nabízíme výrobu hydraulických systémů. Výroba hydraulických systémů pro všechny oblasti použití - máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti.

Zámečnická výroba Praha
Věnujeme se zámečnické výrobě v Praze. V rámci zámečnické výroby zajistíme výrobu střešních světlíků, interiérových schodišť, kovových zábradlí aj.

Zakázková kovovýroba Praha
Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu. Zakázkovou kovovýrobu provádíme kusově i sériově, vždy podle přání a požadavků zákazníka.

Papírenské stroje Praha
Podílíme se na výrobě dílů a příslušenství k papírenským strojů. Díly a příslušenství pro papírenské stroje vyrábíme v nejvyšší kvalitě.

Zpět na www.abc.cz