Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Profil firmy

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Věnujeme se atypické kovovýrobě, fasádním a dveřním systémům. Podílíme se na výrobě hydraulických systémů, lisů, dílů k papírenským strojům a jejich příslušenství. Vyrábíme drobné zámečnické prvky jako jsou brány, zábradlí a schodiště. V rámci kovovýroby nabízíme výrobu a realizaci exteriérových a interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene nebo skla. Působíme v Praze a středních Čechách.

Atypická kovovýroba - nabízíme služby v oblasti atypické kovovýroby. Na zakázku podle přání a požadavků každého zákazníka vyrobíme atypické schodiště, zábradlí, světlík nebo vrata.

Interiérová schodiště - interiérové schodiště je dominantou každého domu nebo bytu. Nabízíme kompletní realizaci interiérových schodišť - od projektu, přes výrobu až po samotnou montáž.

Exteriérová schodiště - vyrábíme exteriérová schodiště s odpovádající antikorozní úpravou.

Zakázková kovovýroba - provádíme zakázkovou kovovýrobu, kusovou nebo sériovou, vždy podle požadavků zákazníka. Díky vlastnímu výrobnímu zázemí, potřebnému vybavení jsme schopni zhotovit řadu různých výrobků i atypických. Podílíme se na výrobě dílů a přílušenství pro papírenské stroje, hydraulických systémů a lisů.

Zábradlí - vyrábíme zábradlí na míru. Vyrobíme balkónové, interiérové i jakékoliv exteriérové zábradlí z vysoce kvalitního materiálu.

Střešní světlíky - nabízíme kvalitní střešní světlíky, které jsou výborné pro zajištění přirozeného denního světla a čerstvého vzduchu.

Jsme umístěni na portálu www.nejremeslnici.cz, kde jsou jen firmy s dobrou pověstí.

Druh činnosti

  • Výrobce

Hodnocení

Zpět na www.abc.cz