Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Základní popis

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

Výrobky, činnosti

Interierové schodiště Praha
Zabýváme se výrobou interiérového schodiště. Naše interiérové schodiště je vyrobeno atypicky, přesně na míru a podle přání a požadavků zákazníka.

Atypická kovovýroba Praha
Nabízíme atypickou kovovýrobu. Atypická kovovýroba - na zakázku vyrobíme podle požadavků schodiště, zahradní nebo fasádní prvky.

Kovová schodiště Praha
Věnujeme se výrobě kovových schodišť. Zajistíme kompletní realizaci kovového zábradlí - od vytvoření projektu po zhotovení a montáž zábradlí.

Skleněná schodiště Praha
Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby skleněných schodišť. Skleněná schodiště vyrobíme včetně kovových prvků a zajistíme kompletní montáž.

Točitá schodiště Praha
Dodáváme točitá schodiště, která jsou vhodná pro interiéry i exteriéry. Točitá schodiště dodáváme v kombinaci sklo a kov nebo jen kovová.

Kovové zábradlí Praha
Vyrábíme kvalitní kovové zábradlí. Kovové zábradlí je tvořeno ocelovým rámem s odpovídající antikorozní úpravou - vhodné do interiéru i exteriéru.

Střešní světlíky Praha
Zabýváme se výrobou a montáží střešních světlíků. Kvalitní střešní světlíky zajišťují přirozené denní světlo a dobré odvětrávání budov.

Vratové systémy Praha
Nabízíme výrobu a montáž kompletních vratových systémů. Dodáváme vratové systémy, privátní i průmyslová garážová vrata, domovní a vnitřní dveře aj.

Balkónové zábradlí Praha
Věnujeme se projekci a výrobě balkónového zábradlí. Balkónové zábradlí z vysoce kvalitních materiálů, které se hodí do interiéru i exteriéru.

Hydraulické lisy Praha
Podílíme se na výrobě hydraulických lisů. Hydraulické lisy dodáváme pro autodílny i průmyslové využití - odpovídají i zvláštním potřebám technologie.

Výroba hydraulických systémů Praha
Nabízíme výrobu hydraulických systémů. Výroba hydraulických systémů pro všechny oblasti použití - máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti.

Zámečnická výroba Praha
Věnujeme se zámečnické výrobě v Praze. V rámci zámečnické výroby zajistíme výrobu střešních světlíků, interiérových schodišť, kovových zábradlí aj.

Zakázková kovovýroba Praha
Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu. Zakázkovou kovovýrobu provádíme kusově i sériově, vždy podle přání a požadavků zákazníka.

Papírenské stroje Praha
Podílíme se na výrobě dílů a příslušenství k papírenským strojů. Díly a příslušenství pro papírenské stroje vyrábíme v nejvyšší kvalitě.

Nabídky

Kovové brány

Kovové brány

Kovové brány. Nabízíme zámečnickou výrobu. Věnujeme se výrobě kovových bran, branek a vrat. Provádíme atypickou kovovou výrobu, jsme tak schopni nabídnout zákazníkovi v podstatě jakékoliv kovové výrobky. Kovové brány vyrábíme ...

Zobrazit detail nabídky

Celoskleněná schodiště

Celoskleněná schodiště

Vyrábíme celoskleněná schodiště do interiérů. Poradíme s návrhem nosné kovové konstrukce, designem schodiště a provedeme profesionální montáž. Zároveň realizujeme celoskleněná zábradlí, nebo skleněná madla.

Zobrazit detail nabídky

Kovová zábradlí

Kovová zábradlí

Kovová zábradlí. Vyrábíme kovová zábradlí pro interiérová i exteriérová schodiště. Nabízíme kovová zábradlí také pro točitá schodiště. Vyrábíme i atypické kovové prvky a vždy se snažíme najít optimální řešení i ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz