Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Základní popis

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

Výrobky, činnosti

Interierové schodiště Praha
Zabýváme se výrobou interiérového schodiště. Naše interiérové schodiště je vyrobeno atypicky, přesně na míru a podle přání a požadavků zákazníka.

Atypická kovovýroba Praha
Nabízíme atypickou kovovýrobu. Atypická kovovýroba - na zakázku vyrobíme podle požadavků schodiště, zahradní nebo fasádní prvky.

Kovová schodiště Praha
Věnujeme se výrobě kovových schodišť. Zajistíme kompletní realizaci kovového zábradlí - od vytvoření projektu po zhotovení a montáž zábradlí.

Skleněná schodiště Praha
Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby skleněných schodišť. Skleněná schodiště vyrobíme včetně kovových prvků a zajistíme kompletní montáž.

Točitá schodiště Praha
Dodáváme točitá schodiště, která jsou vhodná pro interiéry i exteriéry. Točitá schodiště dodáváme v kombinaci sklo a kov nebo jen kovová.

Kovové zábradlí Praha
Vyrábíme kvalitní kovové zábradlí. Kovové zábradlí je tvořeno ocelovým rámem s odpovídající antikorozní úpravou - vhodné do interiéru i exteriéru.

Střešní světlíky Praha
Zabýváme se výrobou a montáží střešních světlíků. Kvalitní střešní světlíky zajišťují přirozené denní světlo a dobré odvětrávání budov.

Vratové systémy Praha
Nabízíme výrobu a montáž kompletních vratových systémů. Dodáváme vratové systémy, privátní i průmyslová garážová vrata, domovní a vnitřní dveře aj.

Balkónové zábradlí Praha
Věnujeme se projekci a výrobě balkónového zábradlí. Balkónové zábradlí z vysoce kvalitních materiálů, které se hodí do interiéru i exteriéru.

Hydraulické lisy Praha
Podílíme se na výrobě hydraulických lisů. Hydraulické lisy dodáváme pro autodílny i průmyslové využití - odpovídají i zvláštním potřebám technologie.

Výroba hydraulických systémů Praha
Nabízíme výrobu hydraulických systémů. Výroba hydraulických systémů pro všechny oblasti použití - máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti.

Zámečnická výroba Praha
Věnujeme se zámečnické výrobě v Praze. V rámci zámečnické výroby zajistíme výrobu střešních světlíků, interiérových schodišť, kovových zábradlí aj.

Zakázková kovovýroba Praha
Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu. Zakázkovou kovovýrobu provádíme kusově i sériově, vždy podle přání a požadavků zákazníka.

Papírenské stroje Praha
Podílíme se na výrobě dílů a příslušenství k papírenským strojů. Díly a příslušenství pro papírenské stroje vyrábíme v nejvyšší kvalitě.

Nabídky

Venkovní markýzy

Venkovní markýzy

Venkovní markýzy. Vyrábíme venkovní markýzy a kovové stavební prvky. Nabízíme venkovní kovové markýzy v kombinaci s dalšími materiály, jakými může být sklo, plexisklo, dřevo atd. Realizujeme venkovní kovové markýzy pro ...

Zobrazit detail nabídky

Kovové brány

Kovové brány

Kovové brány. Nabízíme zámečnickou výrobu. Věnujeme se výrobě kovových bran, branek a vrat. Provádíme atypickou kovovou výrobu, jsme tak schopni nabídnout zákazníkovi v podstatě jakékoliv kovové výrobky. Kovové brány vyrábíme ...

Zobrazit detail nabídky

Celoskleněná schodiště

Celoskleněná schodiště

Vyrábíme celoskleněná schodiště do interiérů. Poradíme s návrhem nosné kovové konstrukce, designem schodiště a provedeme profesionální montáž. Zároveň realizujeme celoskleněná zábradlí, nebo skleněná madla.

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz