Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Koupelnové žebříky Nabídka koupelnových topení, žebříků a radiátorů

Nerezový koupelnový žebřík / radiátor

Nerezový koupelnový žebřík ATTHIS 2 - 590 mm x 1290 mm.
Topná tělesa z broušeného nerezu svým unikátním povrchem dosahují vynikajících vlastností výhřevnosti a rovněž nevyžadují údržbu až 10 let, což je násobkem doby běžných radiátorů (loupání nátěru po 3 letech, atp.)
Pro více informací navštivte náš e-shop.

Zobrazit detail nabídky

Nerezový koupelnový radiátor AKČNÍ CENA

ALASKA je nový nerezový radiátor, sestavený z unikátních profilů.
Stojné trubky mají soudkový tvar a příčné trubky oválný profil. Tyto nerezové materiály dělají z radiátoru ALASKA velmi exkluzivní moderní doplněk do koupelny. Zaváděcí akční ceny - více na našem e-shopu .


Výška: 790mm
Šířka: 600mm
Rozteč: 565mm

Zobrazit detail nabídky

Koupelnový nerezový žebřík kombinovaný

Koupelnové nerezové žebříky kombinované, ruční výroba v nejvyšší kvalitě zpracování. Ceny kombinovaných nerezových radiátorů již od 6 000- Kč . Více info naleznete na našem e-shopu.

Zobrazit detail nabídky

Elektrický nerezový žebřík do koupelny

Elektrický nerezový žebřík do koupelny v nejvyšší kvalitě naleznete v různých provedeních na našem e-shopu. Elektrický nerezový žebřík vyrobený českým výrobcem, vlastníme certifikáty státní zkušebny. Nerezové žebříky jsou možné použít jako elektrické, nebo připojit na okruh a možná je i kombinace obou variant.

Zobrazit detail nabídky

Nerezové koupelnové žebříky ATTHIS

Specializujeme se na prodej nerezových koupelnových žebříků od firmy ATTHIS. Tyto koupelnové nerezové žebříky vynikají moderním designem, kvalitou zpracování a konstrukční flexibilitou. Mají vynikající výhřevné vlastnosti a nevyžadují údržbu až 10 let. Na výběr máte z několika rozměrů a stylových provedení - kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách. Všechny námi dodávané balíčky obsahují přehledný montážní návod.

Zobrazit detail nabídky