Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOMPRESORY PLAČEK

Základní popis

Naše nabídka zahrnuje zejména kompresory a příslušenství - pístové, lamelové, šroubové, spirálové, chladírenské, vzduchové a klimatizační. Poskytujeme záruční a pozáruční servis kompresorů. Dále dodáváme sušičky vzduchu - kondenzační, adsorpční a membránové. Sortiment také zahrnuje filtry, odlučovače, maznice, redukční ventily, techniku kondenzátu, pneumatické nářadí, fitinky a rozvody vzduchu.

Výrobky, činnosti

Kompresory a příslušenství
Dodáváme kompresory různých typů a značek. Naši zaměstnanci provedou dodání a potřebnou montáž včetně instalace kompresoru ve vysoké kvalitě odvedené práce s vstřícným přístupem k požadavkům zákazníka. Kontaktujte nás pro dodávku kompresorů.

Servis kompresorů
Poskytujeme záruční a pozáruční servis kompresorů. Naši proškolení zaměstnanci odvádí prvotřídní služby servisu. Díky našim zkušenostem se můžeme považovat za velmi kvalifikovanou firmu v oboru, která pomůže s čímkoliv z oblasti stlačeného vzduchu.

Průmyslové kompresory
Provádíme servis, údržbu a prodej průmyslových kompresorů od prověřených českých výrobců. U nás najdete široký výběr náhradních dílů, zajistíme střední i generální opravy i formou výměny kompresoru, prodej nových nebo repasovaných kompresorů.

Pístové kompresory
Zabýváme se dodáním pístových kompresorů, které jsou určené pro chlazení, klimatizace a pro výrobu stlačeného vzduchu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s vstřícností, abychom vyhověli veškerým Vašim požadavkům.

Sušičky vzduchu
V našem sortimentu naleznete také sušičky vzduchu, jedná se zejména o kondenzační, adsorpční nebo membránové. Sušičky vzduchu jsou určeny k odstranění vlhkosti ze stlačeného vzduchu. Kontaktujte nás pro další informace.

Filtry, odlučovače, maznice, redukční ventily
Nabízíme filtry sloužící pro odstranění nežádoucích částic, odlučovače vhodné pro odstranění kapalných částí a jiných nečistot, redukční ventily pro stabilizaci výstupního tlaku nářadí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Technika kondenzátu
Náš sortiment dále zahrnuje techniku kondenzátu, jedná se zejména o odvaděče kondenzátu, které slouží k odvádění kondenzátu odloučeného z tlakového vzduchu v dochlazovačích, filtrech, sušičkách a tlakových nádobách, dále o separátory olej-voda.

Pneumatické nářadí
Poskytujeme kompletní nabídku pneumatického nářadí, které využívá sílu stlačeného vzduchu, díky čemuž vykonáte těžkou práci. Poradíme Vám s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, poskytujeme individuální služby každému zákazníkovi.

Fitinky
Nabídka sortimentu z oblasti fitinek zahrnuje zejména rychlospojky různých druhů, šroubení, svorky, redukce, kolena, koncovky na hadičky, spojky s nástrčným trnem, tlumiče hluku, koncovky na hadičky, hadičky, průmyslová lepidla teflon a spreje.

Rozvody vzduchu
Pro rozvody vzduchu nabízíme kompletní sortiment spojek pro PA trubky, koncovek pro Al trubky či pro trubky VPE, mosazné koncovky pro Al trubky 50 - 63 mm a množství příslušenství. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Nabídky

Pístové kompresory Atmos, řada Perfect

Pístové kompresory Atmos, řada Perfect

Známý český výrobce kompresorů. Firma má více než 100-letou praxi ve výrobě točivých strojů. Na trh dodávají kvalitní kompresory a to ve stacionárním i mobilním provedení. Na kompresory je standardně ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz