Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Výrobky, činnosti

Bourací práce Praha, Středočeský kraj
Realizujeme bourací práce a demolice bytových i nebytových objektů. Pro bourací práce jsme vybaveni moderní stavební mechanizací. Disponujeme lehkým i těžkým bouracím kladivem, pneumatickým kladivem, bagrem, rypadlem apod.

Strojové bourací práce
Zajišťujeme strojové bourací práce pomocí šetrné technologie postupného odbourávání. Strojové bourací práce provádíme pomocí kvalitní stavební mechanizace a bagrů různých velikostí. Samozřejmostí je i obsluha proškoleným a zkušeným personálem.

Ruční bourací práce
Provádíme ruční bourací práce nejrůznějších staveb, garáží, přístaveb a dalších drobných objektů. Ruční bourací práce jsou prováděny našimi zkušenými pracovníky.

Pronájem bagru Praha, Středočeský kraj
Zabezpečujeme pronájem bagru pro stavební, bourací, výkopové a zemní práce. Pronájem bagru nabízíme včetně zkušené obsluhy stroje. Bagry a jinou stavební mechanizaci pronajímáme již od 1 hodiny.

Zemní práce Praha, Středočeský kraj
Věnujeme se zemním pracím kompletně na zakázku. V rámci zemních prací realizujeme stavební výkupy, úpravy a vyrovnávání terénů, kácení stromů, vykopávání pařezů apod.

Smykový nakládač pronájem
Zajišťujeme pronájem smykového nakládače pro využití ve stavebním a zemědělském průmyslu. Pomocí smykového nakládače Vám pomůžeme při pracovně náročných terénních úpravách, nakládání a přemísťování stavebního materiálu, provádění stavebních výkopů.

Práce minibagrem
Nabízíme všestranné stavební práce minibagrem včetně zkušené obsluhy v ceně. Pronájem minibagru zajišťujeme za velice příznivé ceny již od jedné hodiny.

Demontáž umakartového jádra
Provádíme demontáž umakartového jádra včetně odvozu odpadu stavebního odpadu. Demontáž umakartového jádra realizujeme šetrně pomocí strojových i ručních bouracích prací.

Demolice objektů Praha, Středočeský kraj
Zaměřujeme se na demolice objektů různého charakteru. Zajišťujeme demolice rodinných domů, přístaveb, garáží, drobných dřevěných staveb apod. Nabízíme i odvoz stavební suti.

Odvoz stavebního odpadu a suti Praha
Zajišťujeme odvoz stavebního odpadu a suti pomocí kontejnerových a dodávkových vozů. Odvoz stavebního odpadu a suti zajišťujeme včetně recyklace a nakládky odpadu.

Drobné demolice Praha, Středočeský kraj
Specializujeme se na drobné demoliční práce pro bytovou i nebytovou výstavbu. Drobné demoliční práce zajišťujeme prostřednictvím ruční bourací i strojní bourací techniky.

Recyklace stavební suti
Realizujeme recyklace a třídění stavební suti s následným odvozem k likvidaci. Recyklaci stavební suti a odpadu nabízíme za skvělé ceny.

Výkopové práce Praha, Středočeský kraj
Realizujeme výkopové práce pomocí profesionální stavební mechanizace. Nabízíme kompletní služby v oblasti výkopových prací, od stavebních výkopů, zemních prací až po vyrovnávání terénů.

Ruční sekání, drážkování Praha, Středočeský kraj
Věnujeme se ručnímu sekání a drážkování do různých stavebních materiálů. Ruční sekání a drážkování realizujeme kompletně na zakázku.

Úprava terénu Praha, Středočeský kraj
Zaměřujeme se na úpravu terénu při stavebních pracích. Úpravy terénu realizujeme po stavebních výkopech. Také zajišťujeme kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů a mnoho dalšího.

Kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů
Zajišťujeme kácení stromů, prořez větví a vykopávání pařezů. Disponujeme moderní stavební mechanizací pro všestranné úpravy a vyrovnávání terénu.

Řezání konstrukcí plamenem
Realizujeme řezání konstrukcí plamenem na zakázku. Poradíme si i náročnějšími konstrukcemi.

Dělení železa Praha, Středočeský kraj
Zaměřujeme se na dělení železa při stavebních a demoličních pracích. Dělení železa realizujeme prostřednictvím moderní strojírenské technologie.

Vyrovnávání terénu Praha, Středočeský kraj
Provádíme vyrovnávání terénů, kácení stromů, vyřezávání pařezů a mnoho dalšího. Disponujeme bagry a také smyčkovým nakládačem i pro náročnější terénní úpravy.

Pronájem rypadla Praha, Středočeský kraj
Zabezpečujeme pronájem rypadla pro nejrůznější výkopové práce. Díky kompaktním rozměrům rypadla lze výkopové práce provádět i na špatně dostupných místech.

Nabídky

Smykový nakládač Praha, Beroun

Smykový nakládač Praha, Beroun

Nabízíme pronájem smykového nakládače pro nejrůznější využití ve stavebních, zemních i bouracích pracích. Smykový nakládač nachází využití při úpravách terénu, nakládání a přemísťování materiálu, provádění výkopů, zvedání palet, vyrovnávání terénu, ...

Zobrazit detail nabídky

Stavební výkopy Praha, Beroun

Stavební výkopy Praha, Beroun

Disponujeme moderní stavební mechanizací pro provádění nejrůznějších stavebních výkopů dle Vašich konkrétních požadavků. Díky naší moderní stavební mechanizaci jsme schopni realizovat: * Výkopy bazénů * Výkopy základů rodinných domů * Výkopy drenážních ...

Zobrazit detail nabídky

Výkopy inženýrských sítí

Výkopy inženýrských sítí

Specializujeme se na výkopy inženýrských sítí pro bytovou i nebytovou výstavbu. Disponujeme rypadly a minibagry pro zemní a výkopové práce různého rozsahu. Výkopy inženýrských sítí realizujeme pro přípojky vody, elektriky, ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz