• Detail firmy

KERAMIKA - Andreas

Základní popis

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Adresa

Kaplířova 83
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12222038
DIČ:  CZ6112281318
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba keramiky - keramická dílna a obchod Votice

Jsme tradiční česká výroba keramiky z malého městečka Votice ve Středočeském kraji. Při výrobě keramiky nepoužíváme žádné moderní technologie a pracujeme klasickými starými metodami.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 860 655
E-mail: andreas.votice@seznam.cz
WWW: www.keramika-andreas.cz

Kontaktní osoba

Jiří Andreas - Majitel

Další firmy v oboru

Jaromír Hájek

Nabízíme balonkové dekorace.

Vladimír Kropáč

Specializujeme se na prodej ubrousků, ubrusů, svíček, prostírání a netkané textilie se zaměřením na vybavení restaurací. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální vstřícností, abychom splnili i ty nejspecifičtější požadavky. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků. Chceme, abyste se k nám vždy rádi vraceli. Kontaktujte nás a přesvědčte se o kvalitě našich služeb sami.

Beky a.s.

Specializujeme se na poskytování kompletních polygrafických služeb. Vytvoříme grafický návrh a po jeho odsouhlasení provedeme tisk. Vyrábíme štítky, etikety, samolepky či realizujeme velkoplošný tisk. Zaměřujeme se také na návrh korporátní firemní identity.