Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Jiří Šafránek

Základní popis

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů. Zajišťujeme výstavbu oplocení a plotů nebo zemní a demoliční práce.

Výrobky, činnosti

Návrhy, projekty, realizace zahrad
Specializujeme se na návrhy, projekty a realizace zahrad. Poskytujeme služby pro soukromé osoby, firmy nebo i města a obce. Působíme v celém Středočeském kraji.

Závlahové systémy - realizace
Zaměřujeme se na realizace závlahových systémů. Závlahové systémy - dle typu Vaší zahrady a Vašich požadavků vybereme a naistalujeme optimální automatický závlahový systém.

Zahradní osvětlení
Zajišťujeme i návrhy a dodávku zahradního osvětlení. Zahradní osvětlení je nejen funkční a praktické, ale také estetické. Námi realizované zahradní osvětlení Vám poskyne nové pohledy a barevné efekty, které umocní krásu keřů, květin a stromů.

Zahradní jezírka
Nabízíme návrhy a kompletní vytvoření zahradních jezírek. Zahradní jezírka realizujeme na koupání nebo jako estetický doplněk zahrady. Pro návrh zahradního jezírka nás kontaktujte.

Dlažby, oplocení, ploty, branky, vrata
Součástí návrhů a realizací zahrad jsou i další prvky - dlažby, oplocení, ploty, branky, vrata a mnoho dalšího.

Pergoly
Dodáváme kvalitní a moderní pergoly. Pergoly jsou ideálním místem pro chvíle odpočinku, posezení s rodinou nebo přáteli a také plní dekorativní funkci.

Zahradní altány
Nabízíme dodání zahradních altánů. Zahradní altány jsme schopni dodat v mnoha variantách.

Pravidelná údržba zahrad
Zajišťujeme pravidelnou údržbu zahrad. Pravidelnou údržbu nabízíme pro soukromé zahrady, veřejné parky, prostory u firem či jinou veřejnou zeleň.

Zahradnické služby
Specializujeme se na kompletní zahradnické služby. Provádíme návrhy, projekty a realizace zahrad, realizace zahradního osvětlení a jezírek, ploty, oplocení, pergoly, zahradní altány, dlažby a mnoho dalšího.

Pokládka dlažby
Zabýváme se také pokládkou dlažby. Dle Vašich přání a požadavků zhotovíme jakoukoliv dlažbu ve Vaší zahradě.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz