Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Jiří Oščádal

Základní popis

Jsme civilní bezpečnostní služba, která nabízí profesionální služby v oboru. Mezi naše služby patří tyto činnosti: ostraha průmyslových objektů, hlídání a ostraha staveniště, strážní služby, detektivní služby, hlídání sportovních a kulturních akcí, stavební úklid, ostraha obytných komplexů, ochrana majetku a osob se cvičenými služebními psy a množství dalších doplňkových služeb. Těšíme se na Vás.

Výrobky, činnosti

Ostraha a bezpečnostní služby
Naše společnost poskytuje ostrahu a bezpečnostní služby v kompletním rozsahu. Nic pro nás není problémem. Vyjdeme vstříc všem Vašim požadavkům k Vaší maximální spokojenosti. Neváhejte nás kontaktovat pro služby z oblasti ostrahy a bezpečnosti.

Ostraha průmyslových objektů
Zajišťujeme ostrahu průmyslových objektů, která patří k velmi spolehlivé a reprezentativní službě na trhu. Přesvědčte se o kvalitách naší firmy a kontaktujte nás pro ostrahu průmyslových objektů, kterému věnujeme stoprocentní péči.

Hlídání a ostraha staveniště
Stavíte dům, průmyslový objekt či jinou stavbu? Potřebujete spolehlivou ostrahu? Kontaktujte nás a my se postaráme o hlídání a kompletní ostrahu Vašeho objektu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně pro Vaši maximální spokojenost.

Strážní služby
Poskytujeme strážní služby na míru dle specifických přání zákazníka. Strážní služby jsou zaměřené zejména k zajištění ochrany života a zdraví osob a majetku na Vámi zvoleném místě. Kontaktujte nás, jsme tu pro Vás.

Detektivní služby dle dohody
Dle dohody zajišťujeme detektivní služby ve vysoké kvalitě. Máme bohaté zkušenosti, garantujeme spolehlivost, diskrétnost a kvalitu odvedené práce. Na nás se můžete spolehnout, poskytneme Vám plnohodnotné informace a řešení.

Hlídání sportovních a kulturních akcí
Potřebujete ostrahu na sportovní či kulturní akci? Zvolte nás a zvolíte kvalitu. Nabízíme profesionální hlídání sportovních a kulturních akcí. Místo, čas i veškeré podrobnosti je na společné domluvě. Jsme ochotni vyplnit jakýkoliv požadavek.

Stavební úklid
Zabýváme se také úklidovými službami, zejména se specializujeme na stavební úklid. Ušetříme Vám práci a starosti, provedeme stavební úklid rychle a kvalitně. Garantujeme dodržení termínů. Přenechte starosti nám.

Ostraha obytných komplexů
Nabízíme ostrahu obytných komplexů pro Vaši maximální bezpečnost. Mějte svou bezpečnost v obytném domě pod kontrolou a zajistěte si ostrahu obytných komplexů od nás. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni, jako množství našich zákazníků.

Ochrana majetku a osob se cvičenými služebními psy
Ochranu majetku a osob poskytujeme také se cvičenými služebními psy, kteří patří k našim plnohodnotným a spolehlivým pomocníkům. Služební psi prošli plnohodnotným výcvikem a stali se užitečnými členy našeho týmu.

Vyšetřování kriminální činnosti z řad zaměstnanců
Prošetříme kriminální minulost z řad zaměstnanců. Diskrétně, rychle a za přijatelné ceny vypracujeme kompletní přehled kriminální činnosti z řad zaměstnanců. S důvěrou se na nás můžete obrátit.

Kontrola zaměstnanců na nemocenské
Zkontrolujeme Vaše zaměstnance během nemocenské. Garantujeme profesionální služby, máme bohaté zkušenosti a kvalifikované zaměstnance, kteří patří ke skutečným odborníkům v oboru. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás na uvedených kontaktech.

Chov a výcvik služebních psů
Se služebními psy máme opravdu bohaté zkušenosti. Realizujeme také jejich chov a výcvik. Pro ostrahu nabízíme různá plemena, všechna využíváme v praxi k výkonu ostrahy a ochrany osob a majetku. Psi mají výcvik pro budoucí výkon strážní služby.

Zásah v případě mimořádných událostí
Jsme tu pro Vás při jakékoliv mimořádné situaci. Poskytujeme služby zásahu v případě mimořádných událostí. Nebojte se na nás obrátit, jsme zkušenou bezpečnostní společností, která má za sebou množství profesionálně vyřešených mimořádných událostí.

Spolupráce s policí
Spolupracujeme s policií formou poskytnutí informací a zajištěním míst při spáchání trestných činů. Díky tomu dokážeme své služby poskytovat komplexně a zvýšit jejich kvalitu a rychlost.

Civilní bezpečnostní služba
Jsme zkušení odborníci v oboru civilní bezpečnostní služby. Nabízíme zejména ostrahu průmyslových objektů, hlídání a ostrahu staveniště, strážní služby, detektivní služby dle dohody, hlídání akcí, úklidové služby a množství dalších. Kontaktujte nás.

Nabídky

Bezpečnostní ostraha staveniště

Bezpečnostní ostraha staveniště

Nastavíme bezpečnostní pravidla ochrany staveniště, přizpůsobíme je režimu stavebních prací a spolu s cvičenými služebními psy zajistíme jejich hladký průběh. Staveniště je velice specifickou oblastí, jde o otevřený prostor s ...

Zobrazit detail nabídky

Ostraha průmyslových objektů

Ostraha průmyslových objektů

Zajistíme profesionální ostrahu průmyslových objektů. Naším posláním je nepodcenit případná rizika a zajistit absolutní bezpečnost za použití profesionální techniky, mnohaletých zkušeností, vyškolených a prověřených pracovníků ostrahy a cvičených služebních psů. ...

Zobrazit detail nabídky

Ostraha a bezpečnostní služby

Ostraha a bezpečnostní služby

Jsme profesionálové v oboru civilních bezpečnostních služeb, naše praxe zahrnuje celou škálu aktivit v oboru ostrahy a ochrany majetku a osob, včetně bezpečnostních opatření a eliminace rizik. Našimi pomocníky jsou ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz