Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ivana Lešnerová

Základní popis

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Vybírat můžete ze starožitného nábytku, komod, vitrín, stolek, stolků, jídelních sestav, kancelářského nábytku, bytových doplňků, dětského nábytku a zahradního nábytku. Po dohodě nabízíme také odvoz zakoupeného zboží. Těšíme se na vás.

Výrobky, činnosti

Starožitný nábytek Kladno
Specializujeme se na prodej starožitného nábytku. Nabízíme široký sortiment nábytku, jedná se zejména o postele, skříně, komody, křesla, pohovky, židle atd. Po dohodě nabízíme také odvoz zakoupeného zboží. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Dovoz nábytku ze Švýcarska
Máme dlouholeté zkušenosti a dovozem nábytku ze Švýcarska. Za tuto dlouhou dobu působení na trhu jsme získali ve Švýcarsku kvalitní a prověřené dodavatele, od kterých dovážíme opravdu kvalitní použitý nábytek.

Prodej použitého nábytku Kladno
Vybírat můžete z bohatého sortimentu použitého nábytku. Na našem webu naleznete ukázku nábytku, který si u nás můžete pořídit. Veškerý použitý nábytek, který nabízíme, najdete však v naší kamenné prodejně v Kladně.

Starožitné komody a vitríny Kladno
V naší nabídce naleznete starožitné komody a vitríny, které se stanou zajímavým doplňkem Vašeho domu i bytu. Vybírat můžete z množství materiálu i provedení starožitných komod a vitríny dovážených ze Švýcarska.

Starožitné stoly a stolky Kladno
Chcete ozvláštnit svoji kuchyni či obývací pokoj zajímavým stolem či stolkem? Přijďte se podívat do naší kamenné prodejny v Kladně, kde si jistě vyberete z kvalitních starožitných stolů a stolků, které výborně padnou do vašeho interiéru.

Starožitné jídelní sestavy
Nabízíme také kompletní starožitné jídelní sestavy, které budou ladit s Vaší kuchyní i zbytkem interiéru. Rádi Vám poradíme s výběrem a poskytneme další služby pro Vaši maximální spokojenost. Vyberte si jídelní sestavu od prověřené firmy.

Použitý kancelářský nábytek Kladno
Potřebujete do kanceláře nábytek? Zvolte kvalitní použitý kancelářský nábytek od nás, který se může pyšnit svou kvalitou, krásným designem a duší, kterou získal za dobu své existence. Nabízíme široký sortiment kancelářského nábytku.

Prodej bytových doplňků
Zabýváme se také prodejem bytových doplňků, například svícny, sklo, keramiku, porcelán, mosazné, měděné a cínové nádoby, obrazy a svítidla. Věříme, že si z bytových doplňků se zajímavým designem vyberete i ten nejnáročnější zákazník.

Dětský nábytek Kladno
Najdete u nás také dětský nábytek. Zařiďte svým dětem pokoj se zajímavým nábytkem ze Švýcarska. Dopřejte si vysokou kvalitu a originalitu dětského nábytku od nás. Poradíme vám s výběrem, aby dětský pokoj dělal radost vám i vašim dětem.

Zahradní nábytek Kladno
Dodáváme také zahradní nábytek. Věříme, že si u nás každý najde něco, co ho zaujme. Ze zahradního nábytku se můžete podívat například na zahradní lehátka a polohovací židle pro vaše maximální pohodlí na zahradě.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz