• Detail firmy

INTERMOS Praha s.r.o.

Základní popis

Společnost má velkoobchodní prodej průmyslových armatur, hutního materiálu, jednoúčelových strojů, zkušebních stolic či regulačních stanic plynu.

Adresa

Vinohradská 1511/230
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63076349
DIČ:  CZ63076349
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- firmy tvoří kompaktní kapitálově provázaný celek, který svým rozsahem nabídky je významným dodavatelem v oblastech, průmyslové armatury a hutní materiál, speciální jednoúčelové stroje, zkušební stolice, regulační stanice plynu, servis, atd...

Další firmy v oboru

DIOMONTA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti stavebnictví. Věnujeme se výstavbě a rekonstrukcím rodinných domů, průmyslových objektů a bytů. Realizujeme a rekonstruujeme mosty, opravujeme silnice a revidujeme inženýrské sítě. Zajišťujeme stavební inženýring, technický dozor investora a funkci koordinátora BOZP na stavbě. Vaši stavbu zajistíme od stavebního povolení až po kolaudaci. Kontaktujte nás!

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

ROXTEC CZ s.r.o.

Naše historie ve společnosti Roxtec začíná roku 1990 ve Švédsku. Jsme tvůrci jedinečné izolační technologie pro kabely a potrubí. Na naše těsnění disponujeme certifikáty od všech významných testovacích ústavů. Nabízíme řešení i pro rozsáhlé průmyslové projekty. Našim zákazníkům poskytujeme podporu ve více než 70 zemích. Kontaktujte nás pro konkrétní nabídku.