Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 10:00 - 18:00
Na Slupi 2102/2b
120 00 Praha 2
Česká republika
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

INTERIÉR ČÁP s. r. o.

Interiér ČÁP je rodinná firma založená v roce 1995 jako kuchyňské studio, první český prodejce německých kuchyní ALNO.
V současnosti nabízíme další, rakouské značky EWE a INTUO a německou ROTPUNKT.
Jsme specialisté na značkové kuchyně do kterých montujeme elektropřístroje MIELE, BOSCH, SIEMENS, odsavače par a varné desky NOVY a BORA. Dřezy a baterie FRANKE, BLANCO a VILLEROY & BOCH.

Výrobky, činnosti


Kuchyňské studio Praha

Interiér ČÁP je rodinná firma založená v roce 1995 jako kuchyňské studio, první český prodejce německých kuchyní ALNO. V současnosti nabízíme další německou značku ROTPUNKT a rakouské značky EWE a INTUO. [ více informací ]

Návrhy kuchyní

Kuchyně navrhujerme na míru do Vašeho prostoru. S ohledem na dispozice stavby, na Vaše požadavky nebo návrh Vašeho architekta. Nejlépe společně s Vámi v našem Studiu, kde si vyberete ze vzorků materiálů Vaší budoucí kuchyni.

Realizace

Kromě realizací do domácnosti máme za sebou též některé projekty. V poslední době např. kuchyně do bytů na pronájem v Rezidenčím parku Baarova společnosti PASSERINVEST a dále nájemní byty v projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech společnosti CTR.

Kuchyně EWE

Rakouský výrobce kuchyní střední a vyšší střední třídy. Kuchyně všech kategorií. Od jednoduchých, moderních až po rustikální, typického alpského designu z masívního, kartáčovaného smrku.

Kuchyně INTUO

INTUO je samostatná značka rakouského výrobce EWE. Jsou to luxusní, moderní, designové kuchyně. Jsou použity ty nejmodernější a nejluxusnější materiály a designy.

Zobrazit všechny výrobky a činnosti »

Fotogalerie

<
>
INTERIÉR ČÁP s. r. o.
Na Slupi 2102/2b, 120 00 Praha 2
Česká republika
+420 776 894 894
+420 776 893 893
info@kuchyne-cap.cz
www.kuchyne-cap.cz
Facebook stránka