Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

interdoor s.r.o. Výrobky, činnosti

Zakázková kovovýroba

Specializujeme se na zakázkovou kovovýrobu. Nabízíme široké spektrum zakázkového zpracování plechů a ocelových profilů. Vyrábíme konstrukční díly dopravních, zemědělských a stavebních strojů, fasádní zámečnické prvky a ocelové konstrukce.

Zpracování plechů a ocelových profilů

Nabízíme komplexní služby ve zpracování ocelových plechů a ocelových profilů při realizaci širokého spektra zakázkové výroby našich odběratelů převážně ze zahraničí - Německo, Rakousko, Belgie, Holandsko atd. Kontaktujte nás pro více informací.

Nerezové a hliníkové materiály

Zpracováváme veškeré ocelové plechy a profily včetně nerezových a hliníkových materiálů. Kontaktujte nás pro více informací, rádi Vám poskytneme veškeré podrobnosti o naší výrobě.

Povrchové úpravy

Vyrobené komponenty jsme schopni dodávat včetně povrchové úpravy žárovým nebo galvanický pozinkováním a lakováním povrchu mokrou i práškovou metodou, včetně předúpravy opískováním.

Svařování v ochranné atmosféře

Nabízíme vysoce kvalitní svařování v ochranné atmosféře tenkostěných i silnostěných materiálů včetně nerezu a hliníku. Pro vypracování nabídky dle Vašich přání a požadavků nás kontaktujte. Vyjdeme Vám vstříc a budeme se těšit na spolupráci.

Galvanické a žárové zinkování

Služby zahrnují také galvanické a žárové zinkování. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a na povrchovou úpravu žárovým nebo galvanickým pozinkováním.

Dělení materiálu - laser, vodní paprsek

Při výrobě používáme laserem nebo vodním paprskem řezané díly. Nabízíme možnost dělení, kovových a ocelových materiálů stříháním, řezaním i vypalováním.

Zámečnická výroba

Nabízíme na zakázku kompletní zámečnickou výrobu konstrukčních prvků včetně ocelových konstrukcí a dalších výrobků. Pro více informací nás kontaktujte, rádi se s Vámi poradíme a provedeme zámečnickou výrobu dle Vašich potřeb.

Konstrukční sortiment zabezpečení silnic a dálnic

Vyrábíme sortiment zabezpečení a výbavy silnic a dálnic, jako jsou například mýtné brány, konstrukce návěstí a dopravního značení a veškerého příslušenství.

Výroba zemědělských a zavlažovacích komponentů

Dodáváme konstrukční celky a podvozky zemědělských a zavlažovacích strojů pro zahraniční renomované firmy. Dále zdvižná ramena manipulačních strojů, přídavná zařízení stavebních strojů a vozidel silniční údržby.