Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
interdoor s.r.o.

interdoor s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou kovovýrobu, zpracování plechů a ocelových profilů, oceli a nerezové oceli, mokré a práškové lakování, svařování v ochranné atmosféře, galvanické a žárové zinkování, dělení materiálu a příprava komponentů, zámečnickou výrobu a vnitrostátní a mezinárodní dopravu včetně přepravy osob. Dále také poskytneme skladové výrobky pro Vaše zboží. Budeme se těšit na spolupráci.


Zakázková kovovýroba

Specializujeme se na zakázkovou kovovýrobu. Nabízíme široké spektrum zakázkového zpracování plechů a ocelových profilů. Vyrábíme konstrukční díly dopravních, zemědělských a stavebních strojů, fasádní zámečnické prvky a ocelové konstrukce.

Zpracování plechů a ocelových profilů

Nabízíme komplexní služby ve zpracování ocelových plechů a ocelových profilů při realizaci širokého spektra zakázkové výroby našich odběratelů převážně ze zahraničí - Německo, Rakousko, Belgie, Holandsko atd. Kontaktujte nás pro více informací.

Nerezové a hliníkové materiály

Zpracováváme veškeré ocelové plechy a profily včetně nerezových a hliníkových materiálů. Kontaktujte nás pro více informací, rádi Vám poskytneme veškeré podrobnosti o naší výrobě.

Povrchové úpravy

Vyrobené komponenty jsme schopni dodávat včetně povrchové úpravy žárovým nebo galvanický pozinkováním a lakováním povrchu mokrou i práškovou metodou, včetně předúpravy opískováním.

Svařování v ochranné atmosféře

Nabízíme vysoce kvalitní svařování v ochranné atmosféře tenkostěných i silnostěných materiálů včetně nerezu a hliníku. Pro vypracování nabídky dle Vašich přání a požadavků nás kontaktujte. Vyjdeme Vám vstříc a budeme se těšit na spolupráci.

Galvanické a žárové zinkování

Služby zahrnují také galvanické a žárové zinkování. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a na povrchovou úpravu žárovým nebo galvanickým pozinkováním.

Dělení materiálu - laser, vodní paprsek

Při výrobě používáme laserem nebo vodním paprskem řezané díly. Nabízíme možnost dělení, kovových a ocelových materiálů stříháním, řezaním i vypalováním.

Zámečnická výroba

Nabízíme na zakázku kompletní zámečnickou výrobu konstrukčních prvků včetně ocelových konstrukcí a dalších výrobků. Pro více informací nás kontaktujte, rádi se s Vámi poradíme a provedeme zámečnickou výrobu dle Vašich potřeb.

Konstrukční sortiment zabezpečení silnic a dálnic

Vyrábíme sortiment zabezpečení a výbavy silnic a dálnic, jako jsou například mýtné brány, konstrukce návěstí a dopravního značení a veškerého příslušenství.

Výroba zemědělských a zavlažovacích komponentů

Dodáváme konstrukční celky a podvozky zemědělských a zavlažovacích strojů pro zahraniční renomované firmy. Dále zdvižná ramena manipulačních strojů, přídavná zařízení stavebních strojů a vozidel silniční údržby.

Jak k nám