Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

INTER EU, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

Výrobky, činnosti

Vedení externího účetnictví Praha
Zabýváme se vedením externího účetnictví. Vedení externího účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace.

Externí zpracování mezd
Specializujeme se na externí zpracování mezd. Externí zpracování mezd zajišťujeme dle platných norem, ušetříme Vám náklady a čas.

Daňová optimalizace
Věnujeme se daňové optimalizaci. Daňová optimalizace legálně zajistí snížení daní, využije daňové slevy a vytvoří rezervy - pro podnikatele a firmy.

Vedení a inventarizace majetku
Nabízíme služby v oblasti vedení a inventarizace majetku. Vedení a inventarizace dlouhodobého majetku z úrovně účetní dle platné daňové legislativy.

Zpracování interních směrnic
Zpracováváme interní směrnice pro malé i velké firmy pro oblast účetnictví a mezd. Zpracování interních směrnic, podklady pro daňová přiznání a další.

Inventarizace zásob
Zajišťujeme inventarizaci zásob. Inventarizací zásob ověříme skutečný stav na skladě.

Statistické výkazy
Provádíme zpracování hlášení a výkazů pro Český statistický úřad (ČSÚ).

Daňové poradenství Praha
Naše účetní kancelář nabízí kvalitní daňové poradenství pro klienty z Prahy a okolí. Mějte s námi Vaše finance pod kontrolou.

Outsourcing účetnictví
Podle individuální dohody s klietem nabízíme také externí vedení účetnictví formou outsourcingu.

Kurzy účetnictví Praha
Vedeme kurzy účetnictví a zajišťujeme také individuální školení. Kurzy probíhají podle nastavené účetní osnovy pro sociální služby.

Nabídky

Zpracování statistických výkazů

Zpracování statistických výkazů

Zpracování statistických výkazů. Nabízíme vypracování statických hlášení a výkazu pro Český statistický úřad (ČSÚ). Poradíme Vám, jaká povinnost se dle zákona vztahuje na Vaši společnost či organizaci a vypracujeme a ...

Zobrazit detail nabídky

Inventarizace majetku firem Praha

Inventarizace majetku firem Praha

Věnujeme se inventarizaci majetku firem a závazků či poskytujeme metodickou účast na inventarizaci. Rovněž se zaměřujeme na zpracování statických hlášení a výkazů pro ČSÚ. Poskytujeme poradenství v oblasti inventarizace majetku ...

Zobrazit detail nabídky

Vzdálené vedení účetnictví Praha

Vzdálené vedení účetnictví Praha

Nabízíme vzdálené vedení účetnictví. Poskytujeme služby vzdáleného vedení účetnictví pro podnikatelské subjekty, příspěvkové a neziskové organizace a také zařízení sociálních služeb. Vzdálené vedení účetnictví zpracovává účetní a daňovou evidenci, výroční ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz