Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ing. Vlastimil Vojík - AVS Nabídky

Kompletní stroje a výrobní linky na míru

Specializujeme se na výrobu kompletních strojů i celých výrobních linek. Rádi pro vás vyrobíme jednoúčelové i víceúčelové vrtací, frézovací, obráběcí a manipulační stroje, případně další stroje dle vašeho přání. Jsme schopni zajistit kompletní technologické pracoviště. Stroj vám dodáme již s programovým vybavením, bezpečnostním krytem a veškerou dokumentací (včetně revizní zprávy a návodu k údržbě a použití). Kontaktujte nás!

Zobrazit detail nabídky

Renovace a modernizace obráběcích strojů

Provádíme servis, opravy, renovace a modernizace obráběcích strojů. Máte se svým obráběcím strojem nějaké potíže nebo prostě jen chcete vyrábět moderněji a úsporněji? Obraťte se na nás, zařídíme to. Stroj vám opravíme či zmodernizujeme tak, aby vám ještě dlouho spolehlivě sloužil. Těšíme se na vás!

Zobrazit detail nabídky

Výroba strojů na zakázku

Nabízíme výrobu vrtacích, frézovacích, manipulačních a dalších strojů na zakázku. Zhotovíme pro vás jakýkoli stroj dle vašich požadavků, dodáme i kompletní výrobní linku. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Rovněž provádíme konstrukce přípravků a tlakových forem. Ať vyrábíte automobily nebo obrábíte dřevo, jsme tu pro vás.

Zobrazit detail nabídky

Výroba strojních dílů

Nechcete celý nový stroj, ale rádi byste obměnili jeho část? Jste na správné adrese. Vyrábíme strojní díly pro různé víceúčelové i jednoúčelové stroje na zakázku. Kontaktujte nás, přijedeme se na váš stroj podívat a zhotovíme pro vás přesně takový díl, jaký potřebujete, aby vám stroj ještě dlouhá léta sloužil. Neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit detail nabídky

Konstrukce slunečních elektráren

Zajišťujeme výrobu a montáž fotovoltaických elektráren s polohovací konstrukcí ovládanou řídicím systémem firmy Moeller. Tento řídicí systém nastavuje panel kolmo ke slunci, čímž zvyšuje výkon otočné elektrárny oproti statickým systémům až o 30 %. Systém rovněž dokáže měřit rychlost větru a v případě potřeby se automaticky nastavit do bezpečné horizontální polohy. Kontaktujte nás, dodáme sluneční elektrárnu na klíč i vám!

Zobrazit detail nabídky