Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Ing. Vlastimil Vojík - AVS

Ing. Vlastimil Vojík - AVS

Naše firma působí v oblasti strojírenství. Zabýváme se výrobou jednoúčelových i víceúčelových strojů a výrobních linek, manipulačních zařízení, tlakových forem, drobných strojních dílů, upínacích a polohovacích přípravků a renovací a modernizací obráběcích strojů. Konstruujeme a montujeme otočné slunečné elektrárny na klíč. Pro veškeré podrobnosti nás kontaktuje.


Dodávky kompletních strojů a výrobních linek

Dodáváme kompletní stroje a výrobní linky. Máme bohaté zkušenosti se strojními pracemi a díky kvalifikovaným a kvalitním pracovníkům vám můžeme nabídnout dodávky celých automatizovaných technologických pracovišť.

Výroba drobných strojních dílů

Specializujeme se na výrobu drobných strojních dílů. Zabýváme se strojními pracemi na zakázku dle přání a požadavků zákazníků. Poptejte u nás výrobu jakýchkoliv drobných strojních dílů a my uděláme vše, abychom vám vyšli vstříc.

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů

Zabýváme se konstrukcemi a výrobou strojů, jedná se například o jednoúčelové a víceúčelové vrtací, frézovací stroje a manipulační zařízení. Konstruujeme a vyrábíme stroje nejvyšší kvality. Máme bohaté zkušenosti a kvalifikaci.

Automatizované výrobní systémy

Nabízíme automatizované výrobní systémy na míru. Jsme schopni zabezpečit pro vás celé technologické pracoviště – ať už se věnujete obrábění nebo výrobě automobilů.

Jednoúčelové a víceúčelové vrtací stroje

Zhotovujeme jednoúčelové i víceúčelové vrtací stroje na zakázku. Stroj vám dodáme kompletně vybavený, s bezpečnostním krytováním a s úplnou dokumentací včetně revizní zprávy a návodu k obsluze a údržbě.

Frézovací stroje na zakázku

Stabilní součástí naší nabídky jsou frézovací stroje. Na zakázku pro vás vyrobíme frézovací stroj, který bude mít přesně ty parametry, jaké potřebujete. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Manipulační zařízení

Mezi naše produkty patří také různorodá manipulační zařízení na přepravu materiálu a manipulaci s ním. Manipulujte materiálem efektivně – se zařízeními od nás to bude hračka.

Konstrukce tlakových forem

Konstruujeme tlakové formy na míru. Máte představu? Ozvěte se nám. Atypické požadavky pro nás nejsou problém.

Upínací a polohovací přípravky

Dle vašeho požadavku vyrobíme upínací a polohovací přípravky na nové i starší obráběcí stroje. Kontaktujte nás, rádi se s vámi domluvíme.

Renovace a modernizace obráběcích strojů

Opravujeme a modernizujeme obráběcí stroje. S opraveným a modernizovaným strojem od nás ušetříte a budete vyrábět efektivněji. Pro veškeré informace nás neváhejte kontaktovat.

Výroba měřícího vozíku geometrie rozchodu kolejí

Vyrábíme také vysoce specializované stroje, jako je například měřicí vozík geometrie rozchodu kolejí. Tento měřící vozík používají České dráhy a další světově známé železniční společnosti v Německu, Rakousku, Švédsku a Austrálii.

Konstrukce a výroba slunečních elektráren

Nabízíme dodávky fotovoltaických elektráren na klíč. Sluneční elektrárny od nás mají speciální řídicí systém, který panely automaticky nastavuje kolmo ke slunci, jejich účinnost je tak až o 30 % vyšší než u statických systémů.


Kompletní stroje a výrobní linky na míru

Specializujeme se na výrobu kompletních strojů i celých výrobních linek. Rádi pro vás vyrobíme jednoúčelové i víceúčelové vrtací, frézovací, obráběcí a manipulační stroje, případně další stroje dle vašeho přání. Jsme ...
Detail nabídky

Renovace a modernizace obráběcích strojů

Provádíme servis, opravy, renovace a modernizace obráběcích strojů. Máte se svým obráběcím strojem nějaké potíže nebo prostě jen chcete vyrábět moderněji a úsporněji? Obraťte se na nás, zařídíme to. Stroj ...
Detail nabídky

Výroba strojů na zakázku

Nabízíme výrobu vrtacích, frézovacích, manipulačních a dalších strojů na zakázku. Zhotovíme pro vás jakýkoli stroj dle vašich požadavků, dodáme i kompletní výrobní linku. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Rovněž ...
Detail nabídky

Jak k nám