• Detail firmy

IF KINGS SECURITY s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní a úklidová služba IF KINGS SECURITY s.r.o. je českou společností, která byla založena v roce 2007. Její současná nabídka obsahuje široké spektrum služeb v oblasti bezpečnostní a úklidové agentury.

Adresa

Palackého 8-10
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27720152
DIČ:  CZ27720152
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní a úklidová agentura

* Fyzická ostraha * Recepční služba * Správa a údržba nemovitostí * montáže EZS, EPS, CCTV * připojení na PCO *

Další firmy v oboru

NILAS s.r.o.

NILAS s.r.o. je pracovní agentura, která působí na českém trhu. Společnost byla založena v roce 2007. Naší hlavní činností je poskytování služeb formou personálního leasingu na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí na agenturní zaměstnávání. Naše vztahy s kandidáty a klienty jsou založeny na zodpovědném přístupu, otevřenosti, serióznosti, důvěře a profesionalitě.

Eko-PF s.r.o.

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti nakládání s odpady v gastro provozech. Mezi naše hlavní činnosti patří realizace tukových lapolů včetně projekce a výroby, čištění kanalizačních rozvodů a lapolů tuku, vysávání lapačů tuku, sběr a likvidace biologicky rozložitelného odpadu i vedlejších živočišných produktů II. a III. kategorie, dále pak výkup potravinářských tuků a olejů a mnohé další.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!