Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

I.B.A. holdings, a.s.

Základní popis

Zabýváme se internetovým prodejem kvalitního nábytku pro všechny druhy interiérů, zejména však pro hotely, restaurace, vinárny, kavárny, jídelny apod. Našimi častými odběrateli jsou rovněž zámky či tvrze. Nábytek si můžete zakoupit nejen v e-shopu, ale i v naší kamenné prodejně, která se nachází v Uherském Hradišti nebo prostřednictvím naších obchodních partnerů po celém Česku.

Výrobky, činnosti

Interiéry hotelů
Vybavíme Váš hotel kvalitním nábytkem. Nabízíme hotelový program, starožitné repliky, rustikální nábytek a moderní nábytek v různých provedeních - postel jednolůžko, postel dvoulůžko, noční stolek, skříň, odkládací panel na kufr, minibar atd.

Interiéry restaurací
Prodáváme nábytek do interiérů restaurací. Vybrat si můžete z pestré nabídky konferenčních stolků, židlí a stolů v mnoha barvách a velikostech. Dodáváme samostatný nábytek i celé sestavy.

Interiéry vináren, zámků, tvrzí
V naší nabídce dále naleznete nábytek do vináren, zámků a tvrzí. Máme velký výběr starožitných replik do obývacích pokojů, jídelen, ložnic a pracoven. Inspirovat se můžete na našich webových stránkách.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz