Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

HONNER DESIGN

Firma Honner Design nabízí originální luxusní, kovové plnitelné flakóny pro váš oblíbený parfém. Nabízíme nejen funkční produkt, ale i svobodu výběru parfému do dámské kabelky či pánské tašky, módní doplněk a luxusní šperk v jednom. Flakón si pomocí trychtýřku velmi rychle naplníte. Pro zákazníky jsme vytvořili šest designových řad a čtyři povrchové úpravy - zlato 24k, ruthenium, rhodium, chrom.

Plnitelné flakóny

Kovový plnitelný flakon na parfém do kabelky | HONNER DESIGN

Kovový plnitelný flakon na parfém do kabelky

Specializujeme se na prodej kovových plnitelných flakonů na parfém do kabelky. Flakony jsou vyráběny z kovu. S opracováním kovu má naše společnost bohaté zkušenosti. Díky nim a naší kvalifikaci budete s našimi službami maximálně spokojeni.

Luxusní flakon na parfém s jedinečným designem | HONNER DESIGN

Luxusní flakon na parfém s jedinečným designem

Nabízíme luxusní flakon na parfém s jedinečným designem. Vybírejte z množství různých typů a druhů. Luxusní flakon od naší společnosti je praktický svou velikostí, vejde se do každé tašky i kapsy, stane se vaším moderním a designovým doplňkem.

Originální dárek k narozeninám nebo na Vánoce | HONNER DESIGN

Originální dárek k narozeninám nebo na Vánoce

Hledáte originální dárek k narozeninám či k Vánocům pro vaše blízké? Darujte luxusní flakon s originálním designem na parfém pro ženy i muže. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Firemní dárek pro klienty a obchodní partnery | HONNER DESIGN

Firemní dárek pro klienty a obchodní partnery

Luxusní flakon na parfémy se hodí také jako firemní dárek pro vaše klienty a obchodní partnery. Neváhejte a buďte originální. Darujte firemní dárek, který bude pro vaše klienty nezapomenutelný a který udělá radost.

Luxusní plnitelné flakóny na parfém řady ADMIRE ME | HONNER DESIGN

Luxusní plnitelné flakóny na parfém řady ADMIRE ME

Luxusní plnitelné flakony řady ADMIRE ME, říkají, obdivuj mne! Jsem tady a jsem jedinečný/á svou originalitou, nezávislostí a důvtipností. Zvolil/a jsem plnitelný flakón řady ADMIRE ME...

Luxusní plnitelné flakóny na parfém řady ROYAL | HONNER DESIGN

Luxusní plnitelné flakóny na parfém řady ROYAL

Doslova královská řada luxusních plnitelných flakónů ROYAL vznešeně zazáří při každé příležitosti. S luxusními plnitelnými flakóny řady ROYAL budete králem obchodních schůzek, jednání i večírků. Budete to vy, kdo určuje směr, ...

Nabídky flakonů

Originální dárek k narozeninám, k výročí | HONNER DESIGN

Originální dárek k narozeninám, k výročí

Hledáte originální dárek k narozeninám pro Vaše blízké? Darujte luxusní flakon s originálním designem na parfém pro ženy i muže. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme. [více informací]

Fotogalerie