Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
HOLTEX a.s.

Nabídky

Koberce na schody

Koberce na schody

Zabýváme se prodejem kvalitních koberců na schody - kusové nášlapy na schody nebo metrážové koberce. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů. Nabízíme měkké jednobarevné koberce na schody nebo v provedení s proužky a abstraktními vzory. Veškeré koberce na schody jsou vyráběny moderní technologií, která zajišťuje kvalitní zhotovení kobercového materiálu a jeho dlouhou životnost. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si celý sortiment!

Zobrazit detail nabídky

Metrážové koberce

Metrážové koberce

Vyrábíme a prodáváme metrážové koberce přímo dle Vašich požadavků. Zajišťujeme výrobu a prodej metrážových koberců různých barev a vzorů. Metrážové koberce jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která zabezpečuje dlouhou životnost a pevnost koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naši výrobu koberců.

Zobrazit detail nabídky

Venkovní rohožky

Venkovní rohožky

Specializujeme se na prodej venkovních rohožek a předložek. Nabízíme neutrální, pestrobarevné a vzorované venkovní rohožky ve velmi kvalitním zpracování, které odolají různým klimatickým změnám. Venkovní rohožky jsou vybavené protiskluzovou spodní částí pro bezpečný vstup do domu. Navštivte náš internetový obchod a vybírejte z mnoha provedení venkovních rohožek a předložek.

Zobrazit detail nabídky

Rohožky s motivy

Rohožky s motivy

Nabízíme prodej pevných rohožek s motivem. V našem sortimentu naleznete rohožky s motivem zvířátek, rohožky s nápisy a pestrobarevné a vzorované rohožky. Rohožky s motivy dodáváme v klasické velikosti 40x60 cm, ale je možné dodat i rohožky jiných rozměrů. Rohožky se hodí jak pro venkovní tak vnitřní využití. Navštivte náš e-shop a vybírejte z kvalitních rohožek s motivem.

Zobrazit detail nabídky

Kobercové schodnice

Kobercové schodnice

Realizujeme výrobu a prodej kobercových schodnic pro zajištění bezpečných schodů. Kobercové schodnice dodáváme v různých barvách i vzorech. Na výběr jsou neutrální barvy, anebo zářivě červené , fialové apod. Kobercové schodnice se velmi jednoduše připevní ke schodu a zajistí bezpečné a komfortní vystupování a scházení ze schodů. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete celou nabídku kvalitních kobercových schodnic.

Zobrazit detail nabídky

Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej. Dodáváme svým zákazníkům levné koberce. Kvalitní koberce ve výprodeji můžete vybírat buď klasické metrážové, kusové, běhouny nebo dětské hrací koberce. Vždy dle aktuální nabídky. I mezi levnými koberci se dá najít kvalitní materiál, originální design i praktický doplněk interiéru. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s pokládkou.

Zobrazit detail nabídky

Kvalitní běhouny

Kvalitní běhouny

Zajišťujeme prodej kvalitních běhounů s nízkým i vysokým vlasem v různém barevném provedení a vzorech pro oživení interiérů. Kvalitní kobercové běhouny dodáváme v různém rozměru dle vašich požadavků. Okraje běhounů jsou zaopatřeny kvalitním ošitím a tím zamezují roztřepení koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si celou nabídku kvalitních běhounů do chodeb, kuchyní, kanceláří apod.

Zobrazit detail nabídky

Travní koberec

Travní koberec

Dodáváme travní koberce - imitace trávníků z polypropylenových vláken. Umělý travní koberec se hodí pro venkovní využití a celoroční ozelenění zahrad, teras, schodů, verand nebo prostoru kolem bazénů. Spodní část umělého travního koberce je vybavena nopy, které mají funkci lepšího odvodu vody pod umělým trávníkem. Umělé travní koberce nabízíme v různých velikostech. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si náš sortiment.

Zobrazit detail nabídky

Koberce s nízkým vlasem

Koberce s nízkým vlasem

Zajišťujeme prodej koberců s nízkým vlasem pro využití v různých typech interiérů. Koberce s nízkým vlasem jsou více odolné než koberce s vysokým vlasem, a proto se hodí i do kanceláří. Jsou odolné proti častému a dennímu našlapování, ale současně stále poskytují komfort měkkého našlapování a izolace. Koberce s nízkým vlasem dodáváme v různých barevných odstínech a také vzorech. Navštivte náš internetový obchod a prohlédněte si galerii našeho sortimentu.

Zobrazit detail nabídky

Koberce s motivem

Koberce s motivem

Věnujeme se prodeji kvalitně zpracovaných koberců s motivem. V naší nabídce naleznete motivy květin, stromů, abstraktních vzorů, proužků apod. Koberce s motivem dodáváme v různém barevném provedení. Díky jasným barvám a motivu dodají koberce potřebné oživení interiéru. Dodáváme i dětské koberce s motivem pohádek, zvířátek, her a silnic. Kusové koberce s motivem jsou kvalitně ukončeny a zamezují roztřepení i při častém využívání koberců.

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz