Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
HOLTEX a.s.

Nabídky

Kobercové schodnice

Kobercové schodnice

Realizujeme výrobu a prodej kobercových schodnic pro zajištění bezpečných schodů. Kobercové schodnice dodáváme v různých barvách i vzorech. Na výběr jsou neutrální barvy, anebo zářivě červené , fialové apod. Kobercové schodnice se velmi jednoduše připevní ke schodu a zajistí bezpečné a komfortní vystupování a scházení ze schodů. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete celou nabídku kvalitních kobercových schodnic.

Zobrazit detail nabídky

Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej

Levné koberce – výprodej. Dodáváme svým zákazníkům levné koberce. Kvalitní koberce ve výprodeji můžete vybírat buď klasické metrážové, kusové, běhouny nebo dětské hrací koberce. Vždy dle aktuální nabídky. I mezi levnými koberci se dá najít kvalitní materiál, originální design i praktický doplněk interiéru. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s pokládkou.

Zobrazit detail nabídky

Kvalitní běhouny

Kvalitní běhouny

Zajišťujeme prodej kvalitních běhounů s nízkým i vysokým vlasem v různém barevném provedení a vzorech pro oživení interiérů. Kvalitní kobercové běhouny dodáváme v různém rozměru dle vašich požadavků. Okraje běhounů jsou zaopatřeny kvalitním ošitím a tím zamezují roztřepení koberců. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si celou nabídku kvalitních běhounů do chodeb, kuchyní, kanceláří apod.

Zobrazit detail nabídky

Travní koberec

Travní koberec

Dodáváme travní koberce - imitace trávníků z polypropylenových vláken. Umělý travní koberec se hodí pro venkovní využití a celoroční ozelenění zahrad, teras, schodů, verand nebo prostoru kolem bazénů. Spodní část umělého travního koberce je vybavena nopy, které mají funkci lepšího odvodu vody pod umělým trávníkem. Umělé travní koberce nabízíme v různých velikostech. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si náš sortiment.

Zobrazit detail nabídky

Koberce s nízkým vlasem

Koberce s nízkým vlasem

Zajišťujeme prodej koberců s nízkým vlasem pro využití v různých typech interiérů. Koberce s nízkým vlasem jsou více odolné než koberce s vysokým vlasem, a proto se hodí i do kanceláří. Jsou odolné proti častému a dennímu našlapování, ale současně stále poskytují komfort měkkého našlapování a izolace. Koberce s nízkým vlasem dodáváme v různých barevných odstínech a také vzorech. Navštivte náš internetový obchod a prohlédněte si galerii našeho sortimentu.

Zobrazit detail nabídky

Koberce s motivem

Koberce s motivem

Věnujeme se prodeji kvalitně zpracovaných koberců s motivem. V naší nabídce naleznete motivy květin, stromů, abstraktních vzorů, proužků apod. Koberce s motivem dodáváme v různém barevném provedení. Díky jasným barvám a motivu dodají koberce potřebné oživení interiéru. Dodáváme i dětské koberce s motivem pohádek, zvířátek, her a silnic. Kusové koberce s motivem jsou kvalitně ukončeny a zamezují roztřepení i při častém využívání koberců.

Zobrazit detail nabídky

Kancelářské koberce

Kancelářské koberce

Zabezpečujeme prodej kvalitních kancelářských koberců s nízkým i vysokým vlasem. V naší nabídce si můžete vybrat mezi kancelářskými koberci zátěžovými, které obstojí náročné denní používání, ale také i moderní designové koberce, které oživí jednotlivé kanceláře. Kancelářské koberce nabízíme v různých velikostech a barvách. Skoro veškerý sortiment máme stále skladem nebo ručíme rychlým doobjednáním. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si mnohé varianty kancelářských koberců.

Zobrazit detail nabídky

Běhouny koberce

Běhouny koberce

Zajišťujeme prodej kvalitních běhounů koberců do kuchyní, chodeb, kanceláří apod. Kobercové běhouny dodáváme v různém barevném provedení. Běhouny jsou kvalitně ukončeny obšitím a tím zamezují roztřepení a poškození koberce. K dispozici máme různé velkosti běhounů. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si příklady naší výroby.

Zobrazit detail nabídky

Moderní kusové koberce

Moderní kusové koberce

Nabízíme prodej kvalitních moderních kusových koberců, které oživí každý interiér. Nabízíme mnohé provedení moderních kusových koberců. V našem sortimentu naleznete koberce s nízkým i vysokým vlasem, koberce s potiskem, zátěžové kancelářské koberce, kobercové běhouny, koberce na schody, nášlapy a rohožky. Dodáváme i moderní koberec s imitací trávníku. Navštivte náš e-shop a prohlédněte si celý sortiment moderních kusových koberců.

Zobrazit detail nabídky

Nášlapy na schody

Nášlapy na schody

Nášlapy na schody. Prodáváme nášlapy na schody. Ať již máte dřevěné nebo kovové schodiště je velice praktické si opatřit nášlapy na schody. V našem sortimentu koberců nabízíme nášlapy na schody. Nášlapy je možné vybírat z mnoha barev, od světlého odstínu, přes pestré barvy, až po ty nejtmavší odstíny. Nášlapy na schody mají rozměry 28 x 65 cm. Více na našich internetových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz