Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

HOLTEX a.s.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.

Výrobky, činnosti

Prodej koberců
Prodáváme koberce jak v metráži, tak kusové koberce. Nabízíme také předložky, běhouny, herní plány na koberci a koberce s dětskými motivy. Koberce dodáváme včetně příslušenství a schodnic.

Výroba koberců
Zabýváme se výrobou koberců. Vyrábíme veškeré druhy koberců pro různé použití. Zpracováváme pouze kvalitní materiály a soustředíme se na design našich výrobků, aby byly nejenom originálním, ale také funkčním doplňkem interiéru.

Obšívání koberců
Provádíme obšívání koberců. Využijte možnosti oživit staré či poškozené koberce, které ořízneme a obšijeme dle Vašeho návrhu. Získáte tak nový doplněk za minimální náklady a přesně podle Vašich představ.

Řezání koberců
Nabízíme řezání koberců. Vybraný koberec upravíme do Vámi požadovaného tvaru. Dodáváme podlahové textilie v libovolných rozměrech a tvarech. Provádíme také konečnou úpravu obšíváním.

Pokládka podlahových krytin
Provádíme pokládku podlahových krytin. Vyrábíme a prodáváme podlahové textilie, které upravíme dle Vašeho přání a zajistíme jejich profesionální pokládku.

Nabídky

Koberce s motivem

Koberce s motivem

Věnujeme se prodeji kvalitně zpracovaných koberců s motivem. V naší nabídce naleznete motivy květin, stromů, abstraktních vzorů, proužků apod. Koberce s motivem dodáváme v různém barevném provedení. Díky jasným barvám ...

Zobrazit detail nabídky

Kancelářské koberce

Kancelářské koberce

Zabezpečujeme prodej kvalitních kancelářských koberců s nízkým i vysokým vlasem. V naší nabídce si můžete vybrat mezi kancelářskými koberci zátěžovými, které obstojí náročné denní používání, ale také i moderní designové ...

Zobrazit detail nabídky

Běhouny koberce

Běhouny koberce

Zajišťujeme prodej kvalitních běhounů koberců do kuchyní, chodeb, kanceláří apod. Kobercové běhouny dodáváme v různém barevném provedení. Běhouny jsou kvalitně ukončeny obšitím a tím zamezují roztřepení a poškození koberce. K ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz