Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

HOBERO spol. s r.o.

Základní popis

Jsme obchodní společnost pracující převážně v oblasti dodávek polotovarů z těžkých neželezných kovů. Zejména Cu a jejich slitin. Zároveň nově nabízíme dělení kovů.

Výrobky, činnosti

Polotovary z neželezných kovů
Vyrábíme polotovary z neželezných kovů. Polotovary z neželezných kovů nabízíme v různém provedení: plechy, pásy, dráty, trubky, tyče, anody a ložiskové kovy.

Mosazné plechy a desky
Zabýváme se výrobou mosazných plechů a desek. Mosazné plechy a desky EN 1652 (DIN 17 660, 17 670, 1751) dodáváme v různých tloušťkách, šířkách a délkách.

Měděné dráty
Věnujeme se výrobě měděných drátů. Měděné dráty nabízíme v různém provedení: ploštěné měděné dráty, čtyřhranné měděné dráty, měděné dráty s galvanickou úpravou v jakosti podle EN 12166. (DIN 40500)

Bronzové desky a plechy
Nabízíme široký sortiment bronzových desek a plechů. Bronzové desky a plechy nabízíme ve standardních rozměrech dle EN 1652 (DIN 1751).

Měděné trubky tažené
Specializujeme se na výrobu měděných trubek tažených. Měděné trubky tažené nabízíme ze slitin Cu-DHP (SF-Cu) a Cu-ETP (E-Cu57).

Fólie z alpaky
Dodáváme fólie z alpaky. Fólie z alpaky - pakfong, nové stříbro, bílá mosaz nabízíme dle platných norem, kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Galvanické pokovení
Upravujeme polotovary z neželezných kovů galvanickým pokovením. Galvanická úprava slouží ke zvýšení životnosti výrobku a zlepšuje také vzhled.

Anody
Zhotovíme anody používané především v galvanotechnice v mnoha provedeních – z mědi, mosazi, z niklu, zinku i cínu. Anody tvoříme rozdílných tvarů a chemického složení.

Ložiskové kovy
K dispozici máme také ložiskové kovy. Poskytujeme ploché, kruhové, 4hranné a 6hranné tyče a trubky.

Dělení kovů
V neposlední řadě rozdělujeme kovy – Al, těžké neželezné kovy, titan, nerez atd. Dělení kovů provádíme na automatické dvousloupové pásové pile nebo na blokové pásové pile.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz