• Detail firmy

HELPON TŘEBÍČ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej ponožek - dámské - dětské - pánské.

Adresa

Generála Fanty 704
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63495317
DIČ:  CZ63495317
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ponožky

- dámské - dětské - pánské

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 840 437
Mobil: +420 603 813 190
E-mail: helpon@volny.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Hladký

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BAPON - ŠTEPON s.r.o. - Výroba ponožek

Jsme českým výrobcem zabývající se produkcí a maloobchodním i velkoobchodním prodejem ponožek a punčochového zboží. Dodáváme zdravotní ponožky s volným lemem, teplé vlněné ponožky, ponožky a nanočásticemi stříbra, různé sportovní elastické ponožky, vojenské ponožky i cyklistické polovysoké ponožky. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Morango - Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže. Kompletní přehled našich výrobků najdete na našem webu.

PPHU " GAJATEX PRIM "

Jsme dlouholetou společností zabývající se prodejem punčochových výrobků. Nabízíme dámské punčochové kalhoty, punčochy, podkolenky, ponožky a dětské punčochové kalhoty. Připravujeme dámskou kolekci pro každé roční období. Našim klientům poskytujeme nejlepší kvalitu výrobků za přijatelnou cenu. Zveme Vás k seznámení s nabídkou na našich webových stránkách!