Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
GZ Metal s.r.o.

Výrobky, činnosti

Investiční kovy
Zabýváme se komplexním zpracováním drahých kovů a slitin a jejich následným uchováváním či prodejem v podobě investičních produktů. Nabízíme širokou škálu investičních produktů ze zlata, stříbra, ale i platiny a paládia.

Výkup a prodej materiálu s obsahem drahých kovů
Vykupujeme materiály s obsahem drahých kovů a zajišťujeme jejich zpracování. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v ČR.

Dodávka polotovarů z drahých kovů
Dodáváme polotovary z drahých kovů. Provádíme vytěžení drahých kovů a jejich zpracování do polotovarů a různých investičních produktů.

Výkup zlatých úlomků, mincí a slitin
Vykupujeme zlaté mince, slitiny a úlomky zlata včetně klenotnického odpadu. Výkupní ceny se řídí aktuálními cenami drahých kovů na světových burzách.

Dentální materiál
Vykupujeme a zpracováváme dentální materiál a dentální odpad. Dentální materiál zahrnuje i amalgámy, korunky, můstky, ale vykupujeme také RTG snímky.

Zpracování elektronického materiálu
Zabýváme se sběrem a zpracováním elektronického materiálu. Zpracování elektronického odpadu - PC zařízení, televize, rádia, lékařské přístroje aj.

Rafinace materiálů s obsahem drahých kovů
Věnujeme se rafinaci materiálů s obsahem drahých kovů. Po rafinaci vracíme vytěžený materiál klientovi, nebo zhotovujeme investiční kovy.

Analýza obsahu drahých kovů
Nabízíme analýzu drahých kovů obsažených v materiálu dodaném zákazníkem. Spektrální analýza obsahu drahých kovů probíhá v provozovně firmy GZ metal.

Přepracování materiálů s obsahem drahých kovů
Provádíme přepracování materiálů s obsahem drahých kovů. Rafinací získáme ryzí kov a následně ho přepracujeme v investiční produkty dle přání klienta.

Výkup RTG snímků
Výkup a přepracování materiálů z rentgenových pracovišť. Výkup RTG snímků za výhodné ceny. Vykupujeme snímky z lékařských a veterinárních ordinací.

Rafinace zlata
Provádíme rafinace drahých kovů vč. zlata. Pro rafinace odebíráme i atypické materiály. Na požádání vracíme vytěžené zlato v podobě slitku a granálií.

Výkup starých šperků
Nabízíme výkup starých šperků, jejich přepracování a po dohodě vrácení také v podobě investičních kovů. Výkup starých zlatých a stříbrných šperků.

Výkup zlomkového zlata
Zabýváme se výkupem zlomkového zlata a klenotnického odpadu. Vykupujeme úlomky zlata a zbytky z klenotnické výroby, ale také rozbité a starší šperky.

Výkup a zpracování autokatalyzátorů
Jsme držiteli oprávnění k nakládání s vyřazenými katalyzátory. Vykupujeme a zpracováváme použité autokatalyzátory. Výkupní cenu stanovujeme na místě.

Prodej drahých ryzích kovů
Nabízíme prodej drahých ryzích kovů. Věnujeme se prodeji drahých kovů a investičních kovů. Prodáváme drahé kovy přepracované do investičních produktů.

Tavení materiálu
Provádíme tavení materiálu. Zabýváme se tavením různých druhů kovů. Tavení drahých kovů včetně zlata a stříbra.

Zpracování elektroodpadu
Výkup a zpracování elektroodpadu. Zpracujeme demontovaný i nedemontovaný elektroodpad. Výkup kancelářské techniky, pojistek, elektromotorů, cívek atd.

Rafinace
Pro rafinaci odebíráme i atypické materiály. Po rafinaci je možné u nás zřídit drahokovový nárokový účet.

Odběr elektronického odpadu
Odebíráme kontakty, tištěné spoje, kabely, PINy, HDD, CPU, paměti a další elektronické součásti.

Zpět na www.abc.cz