Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

GZ Metal s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

Výrobky, činnosti

Investiční kovy
Zabýváme se komplexním zpracováním drahých kovů a slitin a jejich následným uchováváním či prodejem v podobě investičních produktů. Nabízíme širokou škálu investičních produktů ze zlata, stříbra, ale i platiny a paládia.

Výkup a prodej materiálu s obsahem drahých kovů
Vykupujeme materiály s obsahem drahých kovů a zajišťujeme jejich zpracování. Nabízíme nejvýhodnější ceny výkupu drahých kovů v ČR.

Dodávka polotovarů z drahých kovů
Dodáváme polotovary z drahých kovů. Provádíme vytěžení drahých kovů a jejich zpracování do polotovarů a různých investičních produktů.

Výkup zlatých úlomků, mincí a slitin
Vykupujeme zlaté mince, slitiny a úlomky zlata včetně klenotnického odpadu. Výkupní ceny se řídí aktuálními cenami drahých kovů na světových burzách.

Dentální materiál
Vykupujeme a zpracováváme dentální materiál a dentální odpad. Dentální materiál zahrnuje i amalgámy, korunky, můstky, ale vykupujeme také RTG snímky.

Zpracování elektronického materiálu
Zabýváme se sběrem a zpracováním elektronického materiálu. Zpracování elektronického odpadu - PC zařízení, televize, rádia, lékařské přístroje aj.

Rafinace materiálů s obsahem drahých kovů
Věnujeme se rafinaci materiálů s obsahem drahých kovů. Po rafinaci vracíme vytěžený materiál klientovi, nebo zhotovujeme investiční kovy.

Analýza obsahu drahých kovů
Nabízíme analýzu drahých kovů obsažených v materiálu dodaném zákazníkem. Spektrální analýza obsahu drahých kovů probíhá v provozovně firmy GZ metal.

Přepracování materiálů s obsahem drahých kovů
Provádíme přepracování materiálů s obsahem drahých kovů. Rafinací získáme ryzí kov a následně ho přepracujeme v investiční produkty dle přání klienta.

Výkup RTG snímků
Výkup a přepracování materiálů z rentgenových pracovišť. Výkup RTG snímků za výhodné ceny. Vykupujeme snímky z lékařských a veterinárních ordinací.

Rafinace zlata
Provádíme rafinace drahých kovů vč. zlata. Pro rafinace odebíráme i atypické materiály. Na požádání vracíme vytěžené zlato v podobě slitku a granálií.

Výkup starých šperků
Nabízíme výkup starých šperků, jejich přepracování a po dohodě vrácení také v podobě investičních kovů. Výkup starých zlatých a stříbrných šperků.

Výkup zlomkového zlata
Zabýváme se výkupem zlomkového zlata a klenotnického odpadu. Vykupujeme úlomky zlata a zbytky z klenotnické výroby, ale také rozbité a starší šperky.

Výkup a zpracování autokatalyzátorů
Jsme držiteli oprávnění k nakládání s vyřazenými katalyzátory. Vykupujeme a zpracováváme použité autokatalyzátory. Výkupní cenu stanovujeme na místě.

Prodej drahých ryzích kovů
Nabízíme prodej drahých ryzích kovů. Věnujeme se prodeji drahých kovů a investičních kovů. Prodáváme drahé kovy přepracované do investičních produktů.

Tavení materiálu
Provádíme tavení materiálu. Zabýváme se tavením různých druhů kovů. Tavení drahých kovů včetně zlata a stříbra.

Zpracování elektroodpadu
Výkup a zpracování elektroodpadu. Zpracujeme demontovaný i nedemontovaný elektroodpad. Výkup kancelářské techniky, pojistek, elektromotorů, cívek atd.

Rafinace
Pro rafinaci odebíráme i atypické materiály. Po rafinaci je možné u nás zřídit drahokovový nárokový účet.

Odběr elektronického odpadu
Odebíráme kontakty, tištěné spoje, kabely, PINy, HDD, CPU, paměti a další elektronické součásti.

Nabídky

Likvidace staré kancelářské techniky

Likvidace staré kancelářské techniky

Likvidace staré kancelářské techniky a počítačového vybavení. Provádíme likvidaci kancelářské techniky a veškerého počítačového elektroodpadu. Vykupujeme telekomunikační zařízení, IT zařízení, stolní počítače, monitory, kopírky, tiskárny, klávesnice, faxy, skenery, ale také ...

Zobrazit detail nabídky

Výkup RTG snímků

Výkup RTG snímků

Výkup RTG snímků. Vykupujeme RTG snímky z RTG pracovišť, od lékařů, z veterinárních ordinací apod. Cena za výkup RTG snímků se mění v závislosti na pohybu drahých kovů na burze ...

Zobrazit detail nabídky

Dentální materiál

Dentální materiál

Odkupujeme dentální materiál a zabýváme se jeho přepracováním a rafinací drahých kovů. Vykupujeme dentální odpad. Odebíráme zlato a stříbro, amalgámy, palargen čistý a se zbytky, safargam - suchý i mokrý, ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz