Zpět na www.abc.cz
+420 566 622 987
elvis@elvi.cz
www.elvi.cz
Po - Pá: 07:00 - 15:30
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ELVIS

Jsme český výrobce turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových a přístupových systémů, automatických pokladen, zařízení pro bezkontaktní karty, náramky a jiná identifikační média. Pod značkou ELVIS působíme přes 25 let. Podívejte se na kompletní nabídku na našem webu.

Výrobky, činnosti

Parkovací systémy | ELVIS

Parkovací systémy

Vyrábíme různé parkovací systémy. Nechybí mezi nimi příjezdové a odjezdové terminály, automatické závory a samoobslužné pokladny. Dodáme vám také parkovací sloupky pro rychlou a snadnou identifikaci řidičů a další komponenty na míru.

Turnikety | ELVIS

Turnikety

V nabídce máme různé druhy turniketů. Vybírat můžete z široké nabídky tripodových a rotačních turniketů. Oblíbené jsou také jednoduché branky nebo plnoprůchodové turnikety, které lze doplnit bezkontaktním snímačem, či jiným způsobem identifikace.

Odbavovací systémy | ELVIS

Odbavovací systémy

Instalujeme vám jakýkoli odbavovací systém na míru. Automatický vstup do zoologické zahrady, samoobslužný vstup do aquaparku, systém na permanentky v lyžařském středisku, nebo příjezdový terminál na parkovišti. Umíme toho však mnohem více.

Automatické pokladny | ELVIS

Automatické pokladny

Na placených parkovištích, nebo v lyžařských střediscích jsou velmi využívané elektronické automatické pokladny. Je možné je vybavit terminálem pro platební karty. Na zakázku zhotovíme pokladny také pro prodejny, hotely, ubytovny, WC apod.

Vstupní a docházkové systémy | ELVIS

Vstupní a docházkové systémy

Firmy si u nás často objednávají také docházkové systémy pro své zaměstnance. Zajistí kompletní evidenci docházky. Na přání systém doplníme o biometrickou čtečku otisku prstu, či dokonce i obličeje.

Přístupové systémy do budov | ELVIS

Přístupové systémy do budov

Zajistíme vám přístupové systémy do budov a areálů. Každý zaměstnanec, či návštěva použije pro povolení vstupu identifikační bezkontaktní kartu, nebo čip. Tento způsob plně nahrazuje používání klíčů.

Nabídky

Identifikační média | ELVIS

Identifikační média

Nabízíme několik druhů identifikačních médií: - karty a příslušenství - čipy - náramky Pro karty je možný jejich potisk (vaše logo, slogan aj.). Všechna média jsou bezkontaktní. [více informací]

LED panel | ELVIS

LED panel

LED panel: - Synchronizace času s docházkovým systémem - Zobrazení času i teploty (nastavitelná doba svitu každého z údajů) - Vysoký svit LED diod s vyzařovacím úhlem 100° - Velikost číslic 100 mm - Automatická regulace jasu [více informací]

Trojramenný rotační turniket TTR14 | ELVIS

Trojramenný rotační turniket TTR14

TTR14 je elektromechanický trojramenný rotační turniket. Tento turniket je určen pro řízení vstupu s vysokými požadavky na design. Turniket TTR14 je v masivním provedení odolném proti mechanickému poškození. Tělo práškově lakováno, zábradlí a rotační části z nerezové oceli a vrchní deska je vyrobena z umělého kamene v barevné kombinaci dle přání zákazníka. Turniket lze také doplnit o zábradlí, displej, čtečku bezkontaktních karet i čtečky čárových kódů z displeje mobilního telefonu. [více informací]

Široká nabídka turniketů | ELVIS

Široká nabídka turniketů

Buďte nároční a požadujte kvalitní turnikety s širokou možností využití. Snadné provázání s ostatními systémy (docházkové, přístupové, zabezpečovací). Odolnost turniketů i v extrémních klimatických podmínkách. Moderní design vhodný do administrativních budov. Konzultace systému zdarma. [více informací]

Fotogalerie