Zpět na www.abc.cz
+420 566 622 987
elvis@elvi.cz
www.elvi.cz
Po - Pá: 07:00 - 15:30
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ELVIS

Jsme český výrobce turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových a přístupových systémů, automatických pokladen, zařízení pro bezkontaktní karty, náramky a jiná identifikační média. Pod značkou ELVIS působíme přes 25 let. Podívejte se na kompletní nabídku na našem webu.

Výrobky, činnosti

Parkovací systémy | ELVIS

Parkovací systémy

Vyrábíme různé parkovací systémy. Nechybí mezi nimi příjezdové a odjezdové terminály, automatické závory a samoobslužné pokladny. Dodáme vám také parkovací sloupky pro rychlou a snadnou identifikaci řidičů a další komponenty na míru.

Turnikety | ELVIS

Turnikety

V nabídce máme různé druhy turniketů. Vybírat můžete z široké nabídky tripodových a rotačních turniketů. Oblíbené jsou také jednoduché branky nebo plnoprůchodové turnikety, které lze doplnit bezkontaktním snímačem, či jiným způsobem identifikace.

Odbavovací systémy | ELVIS

Odbavovací systémy

Instalujeme vám jakýkoli odbavovací systém na míru. Automatický vstup do zoologické zahrady, samoobslužný vstup do aquaparku, systém na permanentky v lyžařském středisku, nebo příjezdový terminál na parkovišti. Umíme toho však mnohem více.

Automatické pokladny | ELVIS

Automatické pokladny

Na placených parkovištích, nebo v lyžařských střediscích jsou velmi využívané elektronické automatické pokladny. Je možné je vybavit terminálem pro platební karty. Na zakázku zhotovíme pokladny také pro prodejny, hotely, ubytovny, WC apod.

Vstupní a docházkové systémy | ELVIS

Vstupní a docházkové systémy

Firmy si u nás často objednávají také docházkové systémy pro své zaměstnance. Zajistí kompletní evidenci docházky. Na přání systém doplníme o biometrickou čtečku otisku prstu, či dokonce i obličeje.

Přístupové systémy do budov | ELVIS

Přístupové systémy do budov

Zajistíme vám přístupové systémy do budov a areálů. Každý zaměstnanec, či návštěva použije pro povolení vstupu identifikační bezkontaktní kartu, nebo čip. Tento způsob plně nahrazuje používání klíčů.

Nabídky

Tripodový turniket TTL07 | ELVIS

Tripodový turniket TTL07

Turniket v moderním barevném lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Vybavení turniketu dle požadavku zákazníka např. bezkontaktní snímače, čtečky BC kódů atd. [více informací]

Parkovací systémy | ELVIS

Parkovací systémy

Automatické parkovací systémy jsou komplexním řešením výběru parkovaného a zjednodušení provozu na parkovišti. Jsou vhodné pro městská, firemní i soukromá parkoviště. Systém je kompletně připraven na EET. - Automatická pokladna - Vjezdová a odjezdová závora - Široké možnosti platby parkovného - Vracení přeplatku - Rychlá návratnost investice - Vysoká bezpečnost uložené hotovosti [více informací]

Turniketový systém | ELVIS

Turniketový systém

Řešení pro snadné odbavování návštěvníků volnočasových center. Kompletní systém, který spojuje turniket a sběrač bezkontaktních médií, na základě vyhodnocení platnosti vložený nosič uschová a umožní průchod turniketem. Systém je kompletně připraven na EET. [více informací]

Zobrazovač teploty | ELVIS

Zobrazovač teploty

Maximální spolehlivost a jednoduchost jsou hlavními přednostmi zobrazovače teplot ZOT01. Díky těmto vlastnostem je vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní použití, např. bazény, sportovní haly, vestibuly, koupaliště, atd. - Snadná instalace - Výška číslic 60 mm - Teplotní čidlo s délkou až 6 m - Rozměry 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H) [více informací]

Fotogalerie