• Detail firmy

ELSA Consulting s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá řešeními a analýzami konstrukcí, kterým poskytuje potřebnou ochranu proti jakémukoliv nebezpečí. Služby se specializují zejména na oblasti analýzy extrémních účinků zatížení, ex prostředí - konstrukce ohrožené výbuchem, požáru - konstrukce ohrožené požárem, výpočtů a analýz, statiky a dynamiky, zesilování konstrukcí pomocí FRP vláken a měření konstrukcí.

Adresa

Do podkovy 176/44
104 00 Praha 10 - Hájek

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04122852
DIČ:  CZ04122852
  • Služby

Výrobky, činnosti

Analýza statiky průmyslových konstrukcí

Jsme tu pro Vás při nalézání optimálního řešení ochrany průmyslových konstrukcí při extrémních zátěží. Provádíme analýzy statiky průmyslových konstrukcí s profesionalitou, odborností a potřebnou kvalifikací. Na nás se můžete spolehnout.

Další firmy v oboru

TH.data a.s.

Nabídka zpracování daní, účetnictví a mezd. Poskytujeme odborné poradenství oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a personalistiky. Zajišťujeme i komunikaci v AJ a RJ.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.