• Detail firmy

ELSA Consulting s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá řešeními a analýzami konstrukcí, kterým poskytuje potřebnou ochranu proti jakémukoliv nebezpečí. Služby se specializují zejména na oblasti analýzy extrémních účinků zatížení, ex prostředí - konstrukce ohrožené výbuchem, požáru - konstrukce ohrožené požárem, výpočtů a analýz, statiky a dynamiky, zesilování konstrukcí pomocí FRP vláken a měření konstrukcí.

Adresa

Do podkovy 176/44
104 00 Praha 10 - Hájek

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04122852
DIČ:  CZ04122852
  • Služby

Výrobky, činnosti

Analýza statiky průmyslových konstrukcí

Jsme tu pro Vás při nalézání optimálního řešení ochrany průmyslových konstrukcí při extrémních zátěží. Provádíme analýzy statiky průmyslových konstrukcí s profesionalitou, odborností a potřebnou kvalifikací. Na nás se můžete spolehnout.

Další firmy v oboru

STAPRO Bohemia s.r.o.

Jsme projekční ateliér a stavební firma. Provádíme veškeré projekční a stavební práce dle požadavků našich klientů. Za všechny činnosti naší firmy můžeme zmínit například provádění stavebních prací, domků na klíč, střech, zateplování a sádrokartonů. Zajišťujeme montáž oken a dveří plastových i dřevěných. Kontaktujte nás s Vaším požadavkem a my na něm ihned začneme pracovat.

JUDr. Jiří Kovanda

Advokátní kancelář JK LEGAL poskytuje komplexní právní služby ve všech právních oborech sporné i nesporné agendy. Advokátní kancelář stojí na stabilních základech téměř dvacetileté odborné praxe, s důrazem na osobní přístup a vzájemnou důvěru.

INTERIÉR ČÁP s. r. o.

Interiér ČÁP je rodinná firma založená v roce 1995 jako kuchyňské studio, první český prodejce německých kuchyní ALNO. V současnosti nabízíme další, rakouské značky EWE a INTUO a německou ROTPUNKT. Jsme specialisté na značkové kuchyně do kterých montujeme elektropřístroje MIELE, BOSCH, SIEMENS, odsavače par a varné desky NOVY a BORA. Dřezy a baterie FRANKE, BLANCO a VILLEROY & BOCH.