Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ElektroMont HB s.r.o.

ElektroMont HB s.r.o.

Naše společnost se specializuje na elektromontáže občanské a průmyslové výstavby, výrobu rozvaděčů NN, slaboproudé elektroinstalace, elektroinstalace bytů a rodinných domů, elektrické přípojky NN včetně zemních prací, výrobu rozvaděčů pro měření a regulace, elektronické zabezpečovací systémy, instalaci strukturovaných kabelových systémů, montáž TV rozvodů a satelitů a množství dalších služeb.


Elektromontáže občanské a průmyslové výstavby

Specializujeme se na montáž a opravy vyhrazených elektrických zařízení. Zajišťujeme elektromontáže občanské a průmyslové výstavby, garantujeme kvalitu odvedené práce, příznivé ceny a vaši maximální spokojenost s našimi službami.

Výroba rozvaděčů NN

Zakázková výroba rozvaděčů NN včetně dopravy a montáže. Vyrábíme rozvaděče domovní, venkovní, staveništní a přípojkové. Dále rozvaděče pro MaR a průmyslovou automatizaci. Neváhejte nás kontaktovat pro veškeré informace.

Slaboproudé elektroinstalace

V rámci slaboproudé elektroinstalace zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů, strukturované kabeláže, domovních zvonků a telefonů, rozvody antén apod. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi vám vyjdeme vstříc.

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Poptáváte elektronické zabezpečovací systémy? Obraťte se na nás a my zajistíme montáž, revizi i servis elektronických zabezpečovacích systémů dle vašich požadavků.

Výroba rozvaděčů pro měření a regulace - MaR

Hledáte kvalitního výrobce rozvaděčů pro měření a regulace? Obraťte se na naši firmu, jejíž odborníci pro vás zajistí ty nejkvalitnější služby na trhu. Podrobné informace naleznete na našich stránkách.

Výroba rozvaděčů pro průmyslovou automatizaci

Vyrábíme rozvaděče pro průmyslovou automatizaci. Kontaktujte nás s vaším požadavkem a my uděláme vše pro jeho splnění. Služby poskytujeme v komplexním řešení od poradenství přes zhotovení projektu až po zajištění servisu.

Elektroinstalace bytů a rodinných domů

Zabýváme se elektroinstalacemi bytů a rodinných domů dle norem a přání zákazníků. Elektroinstalační činnost je provozována po celé České republice ke spokojenosti všech klientů. Zkušenosti máme také s prací v zahraničí.

Elektrické přípojky NN včetně zemních prací

Obraťte se na nás pro elektrické přípojky NN a určitě budete spokojeni. Přípojky NN zajišťujeme také včetně zemních prací. Veškeré práce provádíme v komplexním řešení. Kontaktujte nás pro elektrické přípojky NN, budete spokojeni.

Montáž a servis kamerových systémů - CCTV

Zajišťujeme montáž a servis kamerových systémů - CCTV. Vytvoříme vám cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás na e-mail nebo nám zavolejte. Rádi vám vše vysvětlíme.

Montáž domácích telefonů - pro domy i kanceláře

Pro rodinné a bytové domy a kanceláře zajišťujeme montáž domácích telefonů. Potřebujete nový domácí telefon a poptáváte odbornou montáž či servis? Jsme tu pro vás. Montujeme nepřeberné množství audiotelefonů, videotelefonů, elektrických zámků apod.

Instalace strukturovaných kabelových systémů

Zabýváme se instalací strukturovaných kabelových systémů. Naše společnost je hojně vyhledávaná pro komplexní řešení silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace a systémů.

Montáž TV rozvodů a satelitů

Hledáte specialistu na montáže TV rozvodů a satelitů? Obraťte se na nás a s precizně odvedenou prací budete maximálně spokojeni. Stabilitu a profesionální řízení společnosti dokazují referenční zakázky.

Revize elektroinstalací NN

Mezi naše odborné činnosti patří také revize, kterým se věnujeme již dlouhodobě. Díky těmto zkušenostem patříme ke špičce na trhu a těšíme se velkému zájmu zákazníků pro provádění revizí elektroinstalací NN.

Veřejné osvětlení - dodávka a montáž

Dodáváme a montujeme veřejné osvětlení. Práci zajišťujeme včetně zemních prací. Veškeré informace vám na vyžádání rádi poskytneme. Neváhejte se s námi domluvit a my ihned začneme pracovat na vaší zakázce veřejného osvětlení.

Instalace hromosvodů - Havlíčkův Brod, Vysočina

Instalujeme hromosvody pro rodinné domy, chaty i novostavby za výhodné ceny. Zajistíme odbornou a precizně odvedenou práci. S montáží hromosvodů máme bohaté zkušenosti, díky kterým si poradíme s každým problémem. Těšíme se na vás.


Montáž bezpečnostních systémů

Bez kvalitního a moderního bezpečnostního systému už si dnes lze jen stěží představit provoz jakékoli firmy nebo průmyslové budovy či areálu. V naší společnosti se věnujeme nejen montážím těchto systémů, ...
Detail nabídky

Rozvaděče pro měření a regulaci

Mezi hlavní specializace naší společnosti patří výroba rozvaděčů pro účely měření a regulace. Nabízíme řešení na špičkové úrovni, a navíc ve velmi výhodné cenové hladině. Pokud potřebujete skutečně kvalitní zařízení, ...
Detail nabídky

Revize instalací NN – Havlíčkův Brod

Pravidelné revize instalací a rozvaděčů jsou nutné pro zajištění maximální funkčnosti a také bezpečnosti provozu těchto elektrických zařízení. Naše společnost se věnuje revizím NN instalací v Havlíčkově Brodě a okolí ...
Detail nabídky

Jak k nám