Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
ElektroMont HB s.r.o.

ElektroMont HB s.r.o.

Naše společnost se specializuje na elektromontáže občanské a průmyslové výstavby, výrobu rozvaděčů NN, slaboproudé elektroinstalace, elektroinstalace bytů a rodinných domů, elektrické přípojky NN včetně zemních prací, výrobu rozvaděčů pro měření a regulace, elektronické zabezpečovací systémy, instalaci strukturovaných kabelových systémů, montáž TV rozvodů a satelitů a množství dalších služeb.


Elektromontáže občanské a průmyslové výstavby

Specializujeme se na montáž a opravy vyhrazených elektrických zařízení. Zajišťujeme elektromontáže občanské a průmyslové výstavby, garantujeme kvalitu odvedené práce, příznivé ceny a Vaší maximální spokojenost s našimi službami.

Výroba rozvaděčů NN

Zakázková výroba rozvaděčů NN, včetně dopravy a montáže. Vyrábíme rozvaděče domovní, venkovní, staveništní a přípojkové. Dále rozvaděče pro MaR a průmyslovou automatizaci. Neváhejte nás kontaktovat pro veškeré informace.

Slaboproudé elektroinstalace

V rámci slaboproudé elektroinstalace zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů, strukturované kabeláže, domovních zvonků a telefonů, rozvody antén apod. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Elektroinstalace bytů a rodinných domů

Zabýváme se elektroinstalacemi bytů a rodinných domů dle norem a přání zákazníků. Elektroinstalační činnost je provozována po celé České republice ke spokojenosti všech klientů. Zkušenosti máme také s prací v zahraničí.

Elektrické přípojky NN včetně zemních prací

Obraťte se na nás pro elektrické přípojky NN a určitě budete spokojeni. Přípojky NN zajišťujeme také včetně zemních prací. Veškeré práce provádíme v komplexním řešení. Kontaktujte nás pro elektrické přípojky NN, budete spokojeni.

Výroba rozvaděčů pro měření a regulace - MaR

Hledáte kvalitního výrobce rozvaděčů pro měření a regulace? Obraťte se na naši firmu, jejíž kvalifikovaní pracovníci pro Vás zajistí ty nejkvalitnější služby na trhu. Podrobné informace naleznete na našich stránkách.

Výroba rozvaděčů pro průmyslovou automatizaci

Vyrábíme rozvaděče pro průmyslovou automatizaci. Kontaktujte nás s Vaším požadavkem a my uděláme vše pro jeho splnění. Služby poskytujeme v komplexním řešení od poradenství, zhotovení projektu, přes realizaci zakázky až po zajištění servisu.

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Poptáváte elektronické zabezpečovací systémy? Obraťte se na nás a my zajistíme montáž, revize, servis elektronických zabezpečovacích systémů dle Vašich požadavků.

Montáž a servis kamerových systémů - CCTV

Zajišťujeme montáž a servis kamerových systémů - CCTV. Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás na telefonní číslo či na email. Rádi Vám vše vysvětlíme.

Montáž domácích telefonů - pro domy i kanceláře

Pro rodinné a bytové domy a kanceláře zajišťujeme montáž domácích telefonů. Potřebujete nové domácí telefony a poptáváte odbornou montáž či servis? Jsme tu pro Vás. Montujeme nepřeberné množství audiotelefonů, videotelefonů, elektrických zámků apod.

Instalace strukturovaných kabelových systémů

Zabýváme se instalací strukturovaných kabelových systémů. Naše společnost je hojně vyhledávaná pro kompletní řešení silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace a systémů.

Montáž TV rozvodů a satelitů

Hledáte specialistu na montáže TV rozvodů a satelitů? Obraťte se na nás a s precizně odvedenou prací od nás budete maximálně spokojeni. Stabilitu a profesionální řízení společnosti dokazují referenční zakázky.

Revize elektroinstalací NN

Mezi naše odborné činnosti dále patří revize, kterým se věnujeme již dlouhodobě. Díky těmto zkušenostem patříme ke špičkám na trhu a těšíme se velkému zájmu zákazníků pro provádění revizí elektroinstalací NN.

Veřejné osvětlení - dodávka a montáž

Dodáváme a montujeme veřejné osvětlení. Práci zajišťujeme také včetně zemních prací. Veškeré informace Vám rádi poskytneme na vyžádání. Neváhejte se s námi domluvit a my ihned začneme pracovat na zakázce veřejného osvětlení pro Vás.

Instalace hromosvodů Havlíčkův Brod, Vysočina

Instalujeme hromosvody pro rodinné domy, chaty i novostavby. Zajistíme kvalitní a odbornou montáž hromosvodů. Naší kvalitou je precizně odvedená práce, výhodné ceny a množství zkušeností, díky kterým si poradíme s každým problémem. Těšíme se na Vás.


Elektroinstalace bytů a rodinných domů

Zabýváme se elektroinstalacemi bytů a rodinných domů dle norem a přání zákazníků. Elektroinstalační činnost je provozována nejen v regionu Vysočina, ale po celé České republice ke spokojenosti všech klientů. Zkušenosti ...
Detail nabídky

Výroba rozvaděčů NN Vysočina

Zakázková výroba rozvaděčů NN, včetně dopravy a montáže. Vyrábíme rozvaděče domovní, venkovní, staveništní a přípojkové. Dále rozvaděče pro MaR a průmyslovou automatizaci.
Detail nabídky

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Poptáváte elektronické zabezpečovací systémy? Obraťte se na nás a my zajistíme montáž, revize, servis elektronických zabezpečovacích systémů dle Vašich požadavků. Elektronické zabezpečovací systémy - EZS realizujeme nejen v regionu Vysočina.
Detail nabídky

Jak k nám