Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Základní popis

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobena s plnou péčí a odhodláním. Naší zaměstnanci jsou kvalifikovaní pracovníci, kteří do výroby jízdních kol vložili svá srdce. Máme širokou škálu modelů, barev a designů kol. Seznamte se prosím s naší nabídkou.

Výrobky, činnosti

Elektrické kolo
Nabízíme elektrická kola. Součástí kol je podpůrný systém řízený LCD panelem. Jízdní kola jsou vyrobena z vysoce kvalitního hliníku. Výhodou kol je jejich nízká hmotnost. Máme celou řadu designů, barev a velikostí.

Městské elektrické kolo
Jízdní elektronická kola obsahují pokročilý pohonný systém. Provozování jízdního kola je bezproblémové. Kola mají lithium-iontovou baterii. Rám kola je vyroben z hliníku, díky čemuž je kolo lehké.

Trekkingové elektrické kolo
Trekingová kola mají moderní dieselový motor. Trekingová kola mají akumulátor uložený v rámu s kapacitou 350W. Provoz motoru je hladký a zajišťuje nezapomenutelný zážitek z jízdy. Motor umožňuje jízdu až 32km/h.

Elektrické kolo MTB
MTB je horské kolo. MTB jízdní kola jsou osazena motory s výkonem 350 W, díky čemuž je jízda hladká a příjemná. Máme širokou škálu velikostí a barev. Vestavěná baterie umožňuje dosah až 130km.

Skládací elektrické kolo
Představujeme Vám skládací elektrické kolo. Rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je kolo lehké. Motor kol je namontován na zadní straně. Kolo má motor s odstředivou spojkou. Kolo je vybaveno LED displejem.

Speciální kolo
Speciální kola jsou vybavena 36V 9Ah lithium-nikl-kobalt-manganovou baterií a mohou dosáhnout až 70km. Kolo je vyrobeno z hliníku, baterie je namontovaná v úložném prostoru a motor je namontovaný v předním kole. Vítejte.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz