Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Dušan Závacký

Dušan Závacký

Potřebujete vyměnit nebo opravit bojler? Neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme profesionální servis starších bojlerů – a to jak záruční, tak i pozáruční. Stejně tak provádíme montáže bojlerů nových. Kromě toho nabízíme i revize těchto zařízení. Naše společnost zařídí vše, co se týká zprovoznění i následného provozu bojlerů. Kontaktujte nás pro další informace.


Montáže elektro bojlerů Ostrava

Potřebujete namontovat nový bojler, aby perfektně a dlouho fungoval? Obraťte se na naši společnost. Již mnoho let uskutečňujeme instalace elektrických bojlerů a ohřívačů vody v rámci Ostravy. A to v jakýchkoli objektech.

Servis elektro bojlerů Ostrava

Nepracuje váš bojler tak, jak by měl? Kontaktujte nás. Provádíme záruční servis i pozáruční opravy starších bojlerů.

Výměna elektro bojlerů Ostrava

Dosloužil váš starý bojler a potřebujete nové zařízení? Obraťte se na nás a my se o výměnu postaráme. Zajistíme samozřejmě kompletní a profesionální montáž nového zařízení.

Bojlery elektrické

Zabýváme se veškerými činnostmi spojenými s montážemi, demontážemi, výměnami nebo opravami elektrických bojlerů. V této oblasti patříme v Ostravě mezi jedničky. Zajišťujeme i provozní revize těchto zařízení.

Oprava elektrického bojleru

Potřebujete váš bojler poléčit? Zajistíme prakticky jakoukoli opravu, ať už je vaše zařízení v záruce, nebo nikoli. Postaráme se i o zajištění a výměnu náhradních dílů. Pokud máte problém s bojlerem, stačí nás kontaktovat.

Bojlery Ostrava

V rámci Ostravy realizujeme výměny, montáže i servis elektrických bojlerů. Zajišťujeme také revize bojlerů a jejich bezchybný provoz. Neváhejte se na nás obrátit, ať už potřebujete opravit staré zařízení, nebo se chystáte pořídit bojler nový.

Servis elektro bojlerů Dražice, Mora a Tatramat

Zabýváme se servisem elektrických bojlerů nejvýznamnějších značek. Jedná se o zařízení od prestižních a ověřených výrobců jako Dražice, Mora nebo Tatramat.

Elektrické ohřívače vody – opravy a servis

Máte poruchu na elektrickém ohřívači vody a potřebujete profesionální servis? Kontaktujte nás. Zajišťujeme servis v rámci záruky i pozáruční opravy. Dodáme náhradní díly, případně vyměníme nebo zprovozníme celé zařízení.

Servisní služby elektro bojlerů Ostrava

Nabízíme kvalitní servisní služby v oblasti elektro bojlerů v lokalitě Ostrava a okolí. Poskytujeme potřebné opravy elektro bojlerů, včetně dodání potřebných náhradních dílů, revizní služby, případně demontáž starého a montáž ...
Detail nabídky

Komplexní servis elektro bojlerů Ostrava

Zajišťujeme komplexní servis elektro bojlerů v lokalitě Ostrava a okolí. Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní služby, jako jsou dodávka elektro bojlerů, odborná montáž, demontáž starého bojleru, pravidelné revize, ale ...
Detail nabídky

Montáž elektro bojlerů Ostrava

Provádíme odbornou montáž elektro bojlerů do bytových i nebytových objektů. Naši zkušení technici zajistí profesionální montáž elektro bojlerů dle platných norem. Našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pro více ...
Detail nabídky

Jak k nám