Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Deppo Group s.r.o.

Deppo Group s.r.o.

Zabýváme se prodejem speciálních nabíjecích boxů na mobilní telefon – ChargeBox. ChargeBox je originální uzamykatelný box, určen pro nabíjení mobilního telefonu, a to do maximální velikosti displeje až 7 palců ChargeBoxy jsou vybaveny nabíječkami pro iPhone, telefony s konektory Micro USB a QuickCharge 3.0. ChargeBox je připojen k zásuvce o napětí 220V.


Box pro nabíjení mobilních telefonů

Nabízíme speciální box pro nabíjení mobilních telefonů. S našimi ChargeBoxy bude Váš mobilní telefon vždy připraven. Pro více informací nás kontaktujte, případně koukněte na náš web. Nabízíme boxy pro nabíjení mobilních telefonů v několika verzích.

ChargeBox – nabíječka pro mobilní telefony

ChargeBox je speciální nabíječka pro mobilní telefony v uzamykatelné skřínce, určená pro sportovní zařízení, restaurace, kavárny a další provozovatelé služeb. ChargeBox zajistí nabíjení mobilních telefonů po dobu čerpání služeb.

ChargeBox pro restaurace

Dodáváme speciální ChargeBoxy pro nabíjení mobilních telefonů, do restaurací. ChargeBox pro restaurace je výtečnou komfortní službou pro spokojené návštěvníky restauračních zařízení. Nahlédněte do naší nabídky a kontaktujte nás pro více informací.

ChargeBox pro fitness centra

Návštěvníci fitness center často bojují s vybitými telefony po absolvování své sportovní lekce. ChargeBox pro fitness centra zajistí, aby už žádný klient nemusel hledat nabíječku bez dohledu. Kontaktujte nás!

ChargeBox pro salony krásy

Dámy navštěvující salóny krásy často zaznamenávají vybitý mobilní teflon právě ve chvíli, kdy potřebují vybavit ty nejdůležitější záležitosti. Instalací ChargeBoxů do salonu krás už nikdy více nepoznají Vaše klientky takovou nepříjemnost.

Uzamykatelná nabíječka nejen pro iPhone

Doporučujeme instalaci uzamykatelné nabíječky nejen pro iPhone, v podobě zajímavého boxu, do každé restaurace, fitness centra, relaxačních center apod. Uzamykatelná nabíječka nejen pro iPhone je standardem kvalitních služeb.

Nabíječka pro telefony s různými konektory

ChargeBox je kvalitní uzamykatelná nabíječka pro telefony s konektory Micro USB a QuickCharge 3.0, ale také iPhone. Uzamykatelná nabíječka pro telefony s různými konektory je určená pro spokojený život on-line.

ChargeBox pro relaxační zařízení

Instalujeme speciální uzamykatelné nabíječky ChargeBox pro relaxační zařízení. Klienti čerpající služby relaxačních zařízení, často řeší akutní problémy s vybitým telefonem. ChargeBox pro relaxační zařízení hledejte na našich webových stránkách.

ChargeBox v golfových klubech

ChargeBox dodáváme do golfových klubů jako nadstandardní prvek kvalitních služeb těchto zařízení. Uzamykatelný ChargeBox pro nabíjení mobilních telefonů je přidanou hodnotou nejen golfových klubů. Více informací najdete na webu naší firmy.

Uzamykatelná nabíječka pro mobilní telefony

Zajistíme uzamykatelné nabíječky pro mobilní telefony ChargeBox pro dokonalý komfort. Uzamykatelné nabíječky pro mobilní telefony nabízíme ve více variantách. Více informací najdete na našich webových stránkách.

ChargeBox pro zdravotnická zařízení

Dodáme speciální uzamykatelné nabíječky ChargeBox do zdravotnických zařízení. Nabídněte svým klientům pohodlí ve formě uzamykatelné nabíječky pro mobilní telefony ChargeBox. Více informací najdete na našem webu.

ChargeBox, dokonalý servis pro klienty a zákazníky

Instalujeme ve firmách, restauračních a sportovních zařízeních, speciální boxy pro nabíjení mobilních telefonů. ChargeBox nabízí dokonalý servis, pro klienty a zákazníky. Více informací o ChargeBoxu najdete na našem webu.

ChargeBox pro kavárny

ChargeBox s přihrádkami různých barev je ideální přidanou hodnotou nabízených služeb kavárenských zařízení. ChargeBox pro kavárny přivábí Vaší provozovně klienty navíc. Nahlédněte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

ChargeBox na zeď nebo na podlahový stojan

Instalujeme CharBox pro nabíjení mobilních telefonů na zeď nebo na podlahový stojan, dle potřeb a uspořádání prostoru. Další informace o ChargeBoxu na zeď nebo jako podlahový stojan najdete na našem webu.

ChargeBox pro veřejný prostor

Dodáváme speciální nabíjecí zařízení pro mobilní telefony ChargeBox, na různá místa veřejného prostoru. ChargeBox pro veřejný prostor nabízí možnost nabití telefonu bez rizika ztráty nebo poškození. Kontaktujte nás!


ChargeBox – uzamykatelná nabíječka

Nabízíme řešení věčně vybitých telefonů. Instalujeme speciální uzamykatelnou nabíječku pro mobilní telefony ChargeBox do všech typů provozoven. Lidé potřebují být neustále ve spojení, výsledkem je neustálé hledání zásuvek k připojení ...
Detail nabídky

ChargeBox – vždy ve spojení

Realizujeme instalaci speciálních ChargeBoxů, pro nabíjení mobilních telefonů na veřejných místech. Požadavkem současnosti je být neustále ve spojení, přesto zákon schválnosti říká, že mobilní telefon vykazuje známy vybití, právě tehdy, ...
Detail nabídky

ChargeBox v kadeřnictví a kosmetice

Klientky Vám budou vděčné, až Vám nainstalujeme do Vaší provozovny speciální uzamykatelný box pro nabíjení mobilních telefonů. Zatímco se budou dámy oddávat plně Vašim profesionálním službám, jejich mobilní telefony budou ...
Detail nabídky

Jak k nám