Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Základní popis

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy nejvyšší kvality. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny. Těšíme se na vás!

Výrobky, činnosti

Pánské oděvy a doplňky na míru
Šijeme na míru pánské obleky a košile v nejrůznějších barvách a vzorech a z různých, ale vždy jen těch nejkvalitnějších materiálů. S radostí vyhovíme všem vašim požadavkům a poradíme vám.

Dámské oděvy a doplňky na míru
Navrhneme a ušijeme vám šaty, kostýmek, košili či jiný oděv pro jakoukoliv příležitost na míru. Pomůžeme vám vybrat střih, materiál, barvu, které dají nejlépe vyniknout vaší přirozené kráse. Splníme všechny vaše představy.

Dárkové poukazy, uniformy na míru
Nabízíme dárkové poukazy pro korporátní klientelu i individuální zákazníky. Odměňte své zaměstnance či klienty exkluzivním dárkem z našeho salonu.

Košile na míru
Zajišťujeme šití košil na míru. Košile šijeme z nejkvalitnějších materiálů a díky spolupráci s předními designéry jsou košile od nás maximálně pohodlné a stylové zároveň.

Boty na míru
Novinkou v naší nabídce jsou boty na míru. Luxusní pánské boty na míru z kvalitní francouzské teletiny šijeme ručně. V případě zájmu na botu našijeme monogram nebo vyrobíme opasek ze stejného materiálu. S botami od nás budete dokonalým gentlemanem.

Služba revize šatníku
Našim klientům poskytujeme službu "revize šatníku". Nevíte si rady, které oblečení ze svého šatníku vyřadit a které si nechat? Šatník společně projdeme a poradíme, co vyřadit nebo jak kombinovat jednotlivé kusy oblečení.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz