Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
DAVELO spol. s r. o.

DAVELO spol. s r. o.

Firma se věnuje truhlářským činnostem a kovovýrobě a nabízí rozsáhlé služby, které jsou s těmito činnostmi spojené. Ať už chcete jen nová okna, nebo třeba rovnou celý interiér, s touto společností se svěřujete do rukou skutečných odborníků. Můžete navíc využít zcela kompletních služeb a vyhnete se tak nutnosti shánět na jedinou práci více firem. Firma zajistí elektroinstalační, zednické aj. práce.


Hliníková okna

Hliníková okna se těší stále větší oblibě a představují skutečně exkluzivní variantu pro náročnější klienty. Vynikají ideálními vlastnostmi, zejména co se týče odolnosti a životnosti, ale disponují také skvělým vzhledem a nízkou náročností na údržbu. [ více informací ]

Plastová okna

Nabízíme plastová okna nejvyšší kvality, které díky použitým technologiím a materiálům mohou perfektně sloužit i mnoho desítek let. Samozřejmě zajišťujeme také komplexní služby, které s instalací nových plastových oken souvisejí. [ více informací ]

Repasování oken a dveří

Firma patří k významným společnostem zabývajícím se repasováním a restaurováním původních interiérových prvků, zejména pak oken a dveří. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a můžeme se pochlubit cennými úspěchy. [ více informací ]

Dřevěná špaletová okna

Špaletová okna představují tradiční řešení, které nelze v mnoha starších a památkově chráněných stavbách ničím nahradit. Původní špaletová okna však již dnes většinou dosluhují, a proto jsme zde my, abychom s pomocí replik obnovili krásu starých budo

Eurookna

Eurookna představují velice oblíbené, moderní řešení. Jedná se o dřevěná okna, která jsou navržena tak, aby splňovala velmi vysoké nároky na skvělý vzhled a funkčnost, ale přitom byla cenově dostupná. Životnost eurooken je značná.

Zimní zahrady

Zimní zahrady mohou být dokonalou, a navíc velmi praktickou, ozdobou každého domu a pozemku. Tato lehká přístavba rozšiřuje obytný prostor a poskytuje místo např. pro pěstování rostlin, odpočinek nebo společenská setkání.

Komplexní řešení

Neděláme věci polovičatě, a proto nabízí svým klientům vždy komplexní služby spojené s danou zakázkou. Ať už se jedná o úpravy interiéru, výměny oken a dveří, rekonstrukce nebo jiné činnosti, kterými se zabýváme.

Truhlářské práce

Jedním ze stěžejních oborů, kterými se společnost Davelo zabývá, jsou právě truhlářské práce. Do nabídky patří především výroba oken a dveří, ale i dalších interiérových prvků (nábytek, schody,…) včetně montáže.

Zámečnické práce

Již od svého založení se společnost Davelo soustředí na kovovýrobu a zámečnické práce. Výroba a montáž zámečnických konstrukcí se navíc s postupem času stává stále žádanější službou a můžeme se pochlubit skvělými výsledky.

Vnitřní dveře z masivu

Dřevěný masiv má své neopakovatelné kouzlo, na které mnoho lidí nedá dopustit. Dveře z tohoto materiálu jsou nesmírně odolné, trvanlivé a krásné. Nabízíme výrobu i montáž zejména vnitřních dveří z tohoto materiálu.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře jsou v současné době symbolem určitého luxusu, ale především maximální kvality a nejlepších užitných vlastností. Maximální bezpečnost, odolnost, neuvěřitelně dlouhá životnost a přitom skvělý vzhled, to všechno hliníkové dveře splňují.

Plastové dveře

Plastové dveře mohou představovat optimální volbu. Jsou odolné, mají minimální nároky na údržbu, vydrží dlouho a přitom jsou cenově dostupné a designově rozmanité. Plastové dveře vás jistě osloví svou kvalitou a skvělými vlastnostmi.

Bezpečnostní dveře

Zlaté rčení: „Můj dům, můj hrad,“ jsme v naší společnosti rozhodně schopni naplnit. Zabýváme se zámečnickými pracemi a také výrobou bezpečnostních dveří i dalších prvků nebo celých konstrukcí.

Elektroinstalace

Jsme schopni poskytnout veškeré služby, které souvisejí s úpravami interiérů, rekonstrukcí, výměnou oken a dveří a podobně. Postaráme se tedy i o záležitosti spojené s elektroinstalací.

Vodoinstalace

Věnujeme se opravám, rekonstrukcím a úpravám interiérů v plném rozsahu. Do nabídky našich služeb spadají všechny potřebné služby včetně vodoinstalace.

Stavební úpravy

Rozhodli jste se, že je čas vyměnit stará okna a dveře za nová? Rekonstruujete starý interiér nebo opravujete byt poškozený např. povodněmi? Poskytujeme kompletní služby včetně stavebních úprav.

Výroba nábytku

Firma se již od svého založení v roce 1991 věnuje truhlářské činnosti, a to především výrobě oken, dveří, ale i dalších prvků, jako jsou schody nebo právě nábytek. Potřebujete jen pár poliček, nebo rovnou celou výbavu? Obraťte se na nás. [ více informací ]

Kompletní řešení interiérů

Proč se obrátit právě na naši firmu? Nejenom kvůli zkušenostem a dobrým referencím, ale také kvůli rozsahu poskytovaných služeb. Chcete realizovat nový interiér? Zajistíme pro vás vše, od materiálu a výrobků, až po montáže a úpravy.

Rekonstrukce chráněných objektů

Patříme mezi firmy velmi často doporučované na rekonstrukce i významných státem chráněných památkových objektů. Díky šetrnému a odbornému přístupu máme na svém kontě řadu úspěšných rekonstrukcí.

Opravy interiérů

Věnujeme se úpravám a opravám interiérů poškozených stářím i působením živlů. Mezi naše zadavatele patří i významné české organizace, jako je například Policie ČR nebo Česká pošta.


Výroba a montáž oken a dveří Praha

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž oken a dveří. Realizujeme okna plastová, hliníková, dřevěná špaletová a eurookna, jakož i různé druhy dveří, včetně dveří bezpečnostních. Zabezpečujeme také rozličné truhlářské práce, kovovýrobu a drobné stavební práce – servis od nás je tak komplexní.
Kontaktujte nás, těšíme se na vás!

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám