Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Kamery Datalogic E100 Series | DATASCAN, s.r.o.

Kamery Datalogic E100 Series

Kamery Datalogic E100 Series disponují nejmodernějším obrazovým snímačem CMOS, který snímá v odstínech šedi i barevně, a podporují konektivitu GigE Vision. Díky malým rozměrům (29 mm x 29 mm x 60 mm) umožňují snadnou instalaci i na místech s omezeným prostorem. Kamery E100 Series jsou perfektním řešením pro rychlou integraci systému strojového vidění a zajišťují vynikající poměr cena/výkon. Kamery jsou navrženy pro nejsložitější aplikace strojového vidění. [více informací]

Čtečka čárových a 2D kódů Zebra DS4308P | DATASCAN, s.r.o.

Čtečka čárových a 2D kódů Zebra DS4308P

Snímač čárových a 2D kódů nové generace Zebra DS4308P umožňuje neobvykle rychlé ruční i handsfree skenování. Je všestrannější a jednodušší k použití než předchozí modely, navíc disponuje mnoha funkcemi zvyšujícími výkon i rozsah skenování. Čtečka je vhodná pro pracovní prostředí, které se potýká s omezeným prostorem, přičemž při ručním skenování pracovníci ocení lehkou a ergonomicky tvarovanou konstrukci. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. [více informací]

Snímač kódů PowerScan PBT9500-DPM Evo | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů PowerScan PBT9500-DPM Evo

Bluetoothový snímač kódů Datalogic PowerScan PBT9500-DPM je schopen přečíst nejen standardní 1D a 2D kódy tištěné na štítcích, ale zejména kódy označené technologií DPM (Direct Part Marking). Typická čtecí vzdálenost snímače je 4 až 5 cm, s ohledem např. na použitou technologii, rozlišení kódů, materiál nebo typ povrchu. Využívá jemné bílé pulsní světlo snižující odlesky a je velmi šetrné k očím pracovníků. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. [více informací]

Barvicí páska KCPE - Pryskyřice | DATASCAN, s.r.o.

Barvicí páska KCPE - Pryskyřice

KCPE je pryskyřičná termotransferová barvicí páska s vysokou odolností proti otěru i poškrábání. Páska je určená k potisku lesklých materiálů. Je vhodná pro použití na výrobky s dlouhou životností i pro venkovní použití, pro automobilový průmysl, farmacii nebo chemický průmysl. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web. [více informací]

Fotogalerie