Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Snímač kódů Honeywell Voyager 1250g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů Honeywell Voyager 1250g

Ruční čtečka čárových kódů Honeywell Voyager 1250g umí číst špatně vytištěné či poškozené kódy a zároveň umožňuje podnikům minimalizovat ruční zadávání dat. To vede ke zvýšení produktivity i snížení chyb. Schopnost skenovat vzdálené kódy zvyšuje komfort pracovníků - pokladní lehce načtou veškeré položky z dolní části vozíků a skladníci můžou snímat i zboží umístěné vysoko v regálech. Voyager také poskytuje skvělý výkon skenování a rozšířenou hloubku ostrosti. Kontaktujte obchodní oddělení. [více informací]

Optoelektronické maxi senzory Datalogic | DATASCAN, s.r.o.

Optoelektronické maxi senzory Datalogic

Optoelektronické maxi senzory od společnosti Datalogic s vestavěnými časovacími a logickými funkcemi jsou vhodné pro náročné aplikace s vícenásobným napětím. Hodí se do náročného - venkovního či drsného prostředí, kdy senzory S300-PA mají axiální optiku, senzory S300-PR boční optiku. Najdou uplatnění v široké škále aplikací. Jedná se především o nejrůznější výrobní zařízení, obalové linky, automatizované skladování, dále při ovládání dveří nebo vnitřních vrat nebo v automobilovém průmyslu. [více informací]

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21

Mobilní terminály Datalogic SH15/SH21 Blackline jsou navrženy pro použití v nejnáročnějších podmínkách. Terminál SH15 zvyšuje produktivitu snížením počtu chyb vznikajících při příjmu, vychystávání, přepravě či expedici zboží. Terminál SH21 umožňuje vysokou míru interakce mezi operátory a stroji a poskytuje uživatelům možnosti otevřít si technické výkresy, pracovní postupy či videa. Oba terminály vyhovují různým prostorovým a montážním omezením. [více informací]

Originální spotřební materiál Zebra | DATASCAN, s.r.o.

Originální spotřební materiál Zebra

Originální spotřební materiál od společnosti Zebra odpovídá přísným kvalitativním standardům a doporučujeme jej tedy pro zajištění optimální kvality tisku i spolehlivý výkon tiskárny. Tiskárny Zebra jsou zkonstruovány pro práci s páskami a retransferovými filmy Zebra True Colours i Series a laminovacími materiály Zebra True Secure i Series. Pro více informací o spotřebním materiálu Zebra kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte naše webové stránky. [více informací]

Fotogalerie