Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Pryskyřičná barvicí páska AXR TX | DATASCAN, s.r.o.

Pryskyřičná barvicí páska AXR TX

AXR TX je pryskyřičná barvicí páska navržená společností ARMOR, která nabízí optimální trvanlivost tisku v souladu se specifickými nároky životního cyklu textilních výrobků. Páska zaručuje trvanlivý a čitelný tisk, je odolná vůči působení spojenému s používáním výrobku. Informace vytištěné prostřednictvím AXR TX zůstávají dokonale čitelné i přes opakované vystavení průmyslovému nebo domácímu čištění. Barvicí páska AXR TX zajišťuje vysoce kvalitní tisk pro čárové kódy i loga. [více informací]

Pultový prezentační snímač Zebra MP7000 | DATASCAN, s.r.o.

Pultový prezentační snímač Zebra MP7000

Zebra MP7000 je pultový prezentační snímač, který snadno čte veškeré 1D a 2D kódy. Je vybaven funkcemi posouvající skenovací výkon na další úroveň. To umožňuje rychlejší skenování pokladních i nakupujících na samoobslužných pokladnách, a zvyšuje tak produktivitu pokladen, propustnost POS a zároveň také zlepšuje zkušenosti zákazníků. Zařízení poskytuje maximální provozní dobu i minimální spotřebu energie v jednoduchém designu s menším počtem dílů a součástí, čímž zajišťuje nižší celkové náklady. [více informací]

Software pro design Zebra Designer Pro | DATASCAN, s.r.o.

Software pro design Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je software pro návrh a tisk etiket s čárovým kódem určený pro tiskárny Zebra. Program intuitivního rozhraní podstatně zjednodušuje návrh etikety. Součástí softwarového balíčku je i nástroj pro instalaci ovladačů tiskáren, základní management tiskárny a download fontů i podpora RFID tiskáren. Oproti jiným podobným produktům se nepoužívá hardwarový klíč, ale aktivace je prováděna pomocí sériového čísla. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení nebo navštivte náš web. [více informací]

Snímač kódů Datalogic PowerScan PM9500 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů Datalogic PowerScan PM9500

Datalogic PowerScan PM9500 je odolná průmyslová bezdrátová čtečka 1D a 2D kódů i do těch nejnáročnějších podmínek. Dlouhotrvající životnost baterie zaručuje více než jednu směnu intenzivního skenování, speciální ergonomická rukojeť a vyvážená hmotnost skeneru je navržena pro maximální komfort uživatele. Při skenování používá jemné pulsní bílé světlo, které je velmi šetrné k očím a méně problematické pro obsluhu při skenování náročných aplikací. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení. [více informací]

Fotogalerie