Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DARTECH, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

Výrobky, činnosti

Průmyslová automatizace
Specializujeme se na průmyslovou automatizaci, především pak programování PLC. Služby průmyslové automatizace poskytujeme v oblasti strojírenského, potravinářského a těžkého průmyslu.

Vývoj řídicích systémů pro PLC Siemens
Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro PLC Siemens. Zabýváme se vizualizací procesů (HMI + SCADA), nasazováním a administrací nadstavbových systémů, realizací průmyslových sítí PROFIBUS, PROFINET, RS232 či virtualizací stanic.

Vývoj řídicích systémů - programovatelné relé Logo
Zabýváme se vývoje řídicích systémů, programovatelných relé LOGO dle vašich požadavků. Pro kompletní informace nás kontaktujte.

Vývoj ŘS - drobné systémy malých strojů S7 - 200
Zaměřujeme se na vývoj řídicích systémů pro drobné systémy malých strojů S7 - 200. Nabízíme technologická řešení pro malé stroje, komplexnější zařízení či pro části technologií.

Vývoj ŘS - projektové systémy S7 - 300, S7 - 400
Vyvíjíme řídicí systémy S7 - 300 a S7 - 400 pro střední a náročnější automatizační úlohy. Projektové systémy S7 - 300 a S7 - 400 jsou vhodné pro použití v různých oblastech průmyslu.

Vývoj ŘS pro automatizaci výrobních technologií
Naší specializací je vývoj řídicích systémů pro automatizaci výrobních technologií. Řídicí systémy dodáváme především pro dopravníkové systémy, automatizované sklady, navažovací systémy, pivovarnické systémy, procesní mytí apod.

Vývoj vizualizačního software Siemens
Specializujeme se na vývoj vizualizačního software na operátorských panelech Siemens. Oblast vizualizačního softwaru neustále vyvíjíme a snažíme se přinášet stále nová řešení.

Řídicí systém pro chemický průmysl
Dodáváme řídicí systémy uzpůsobené speciálně pro chemický průmysl. Řídicí systémy pro chemický průmysl rovněž nastavujeme a upravujeme.

Řídicí systém pro nápojový průmysl
Nabízíme řídicí systémy pro nápojový průmysl, díky němuž se stává technologie výroby jednoduchou a intuitivní. Řídicí systém pro nápojový průmysl uzpůsobujeme Vašim individuálním potřebám.

Opravy dílů průmyslové automatizace
Realizujeme opravy dílů průmyslové automatizace kompletně na zakázku. Dodáme náhradní díly průmyslové automatizace a uvedeme systém do plné funkčnosti.

Projektování rozvaděčů
Zabýváme se projektováním rozváděčů na zakázku. Projektování rozváděčů realizujeme pro různé jednoduché, střední i náročnější systémy.

Průmyslová komunikační síť PROFIBUS
Specializujeme se na vývoj a dodávku průmyslové komunikační sítě PROFIBUS. Zabýváme se také diagnostikou průmyslové komunikační sítě PROFIBUS pro spolehlivé odstranění závad.

Programování PLC
Zajišťujeme programování PLC do různých odvětví průmyslu. V oblasti programování PLC nabízíme vývoj řídicích systémů, vizualizaci procesů, nasazováním a administrací nadstavbových systémů apod.

Diagnostika průmyslových sítí
Zajišťujeme diagnostiku průmyslových sítí pro spolehlivé odhalení příčiny výpadku systémů. Při diagnostice průmyslových sítí kontrolujeme funkčnost softwaru, ale také použití typů kabelů, instalace datových kabelů či funkce konektorů.

Nabídky

Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

Průmyslová komunikační síť PROFIBUS

Specializujeme se na dodávku a implementaci průmyslové komunikační sítě PROFIBUS do různých výrobních procesů. Průmyslové komunikační sítě PROFIBUS jsou velmi oblíbené systémy především díky jejich robustnosti, vysoké rychlosti přenosu dat ...

Zobrazit detail nabídky

Vývoj řídicích systémů

Vývoj řídicích systémů

Zaměřujeme se na vývoj řídicích systémů přesně dle Vašich požadavků. Řídicí systémy programujeme pro malé stroje, náročnější zařízení či pro části technologií. Snažíme se nepřetržitě zlepšovat a vyvíjet řídicí systémy ...

Zobrazit detail nabídky

Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400

Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400

Průmyslový řídicí systém SIMATIC S7-400 je určen především pro ty nejnáročnější automatizační úlohy. Své využití nachází v energetickém, farmaceutickém, chemickém a potravinářském průmyslu. Zahrnuje řízení pro výrobní celky navazující na ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz