Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů Profil firmy

Nabízíme komplexní služby v oblasti tisku. Prodáváme a pronajímáme kvalitní kopírovací stroje a multifunkční zařízení. Zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis. Vedle tisku se zabýváme také dodávkou pohárů, trofejí, upomínkových a reklamních předmětů s potiskem. 

Jsme autorizovaným dealerem značek SHARP, Brother a TA. Dodáváme analogové kopírovací přístoje, digitální systémy, multifunkční přístroje a telefaxy. Naše služby zahrnují tři možnosti financování: koupě, pronájem a leasing. Naši pracovníci a technici zajišťují servis po celé ČR a jsou vyškoleni přímo u výrobců. 

Dodáváme sportovní poháry, trofeje, taláře, medaile, papírové diplomy, vavřínové věnce, sošky a ostatní upomínkové předměty, které opatříme nápisem či obrázkem podle Vašich požadavků. Současně nabízíme výrobu reklamních bannerů, plachet, samolepek a veškerého barevného tisku do formátu A1. Přehled všech výrobků najdete na našich webových stránkách.

Potiskneme reklamní předměty jako jsou hrnky, trička, kalendáře, textilní tašky a polštáře, podložky pod myš nebo puzzle. Poradíme Vám s výběrem návrhu nebo potiskneme Vámi dodanými nápisy a grafickými prvky. Používané tiskové metody zaručují dlouhou životnost výrobků a jejich vysokou kvalitu. Hotové reklamní předměty doručujeme už 3. pracovní den, pokud je objednávka odeslána do 12. hodiny. 

Navštivte naše webové stránky, na kterých naleznete veškeré podrobnosti k našim činnostem. V případě potřeby Vám rádi zodpovíme všechny otázky. 

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Hodnocení

Druh činnosti

  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Ke stažení