Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Výrobky, činnosti

Firemní večírky na klíč | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní večírky na klíč

Pořádáme firemní večírky na klíč v pohodovém venkovském statku ve Starém Kolíně. Firemní večírky na našem statku oplývají neformální atmosférou a příjemným prostředím krásné přírody v blízkosti řeky Labe. Nabízíme prostory, ubytování i personál.

Firemní akce se zabíjačkou | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní akce se zabíjačkou

Nabízíme pořádání unikátních firemních akcí se zabíjačkou na venkovském statku v krásném prostředí Starého Kolína. Na firemní akci se zabíjačkou si mohou Vaši zaměstnanci pochutnat na černé polévce, ovaru, jitrnicích, jelitech, tlačence i žebírkách.

Vánoční večírky pro firmy | CONTRADICTION s.r.o.

Vánoční večírky pro firmy

Vánoční večírky pro firmy nemusí být nutně pořádány v neosobních prostorách. Náš venkovský statek představuje ideální alternativu pro konání vánočních večírků pro firmy s příjemnou, neformální a odpočinkovou atmosférou.

Svatby v přírodě | CONTRADICTION s.r.o.

Svatby v přírodě

Jsme schopni uspořádat svatby v přírodě v tradičních a romantických prostorách zrekonstruovaného statku. Svatby v přírodě je možné konat pod širým nebem nebo také v interiérech našeho statku. Zajistíme ubytování, catering i svatební výzdobu.

Firemní teambuilding | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní teambuilding

Firemní teambuilding v přírodě na venkovském statku nejenom posílí Váš pracovní kolektiv, ale také dobije chybějící energii. K dispozici je Vám příjemné ubytování, tradiční hostinec, jízdárna, mini zoo a krásná příroda v blízkosti řeky Labe.

Prostory pro firemní školení a akce | CONTRADICTION s.r.o.

Prostory pro firemní školení a akce

Zajišťujeme pronájem zrekonstruovaného statku jako netradičních prostor pro konání firemních školení a akcí. Pronajmout si klidně můžete celý areál statku včetně hostince a nikdo Vás nebude rušit. K dispozici Vám samozřejmě bude náš milý personál.

Nabídky

Vánoční večírek pro zaměstnance | CONTRADICTION s.r.o.

Vánoční večírek pro zaměstnance

Už jste přemýšleli, jak letos poděkujete svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci? Pozvěte své zaměstnance na báječný Vánoční či novoroční večírek, na Statek Starý Kolín. Nejenže budou Vaši zaměstnanci nadšení, užijí si bezva den a Vy s nimi, ale zaručeně je namotivujete na další výkonný pracovní rok. Nebojte, u nás se nudit rozhodně nebudete. Zajistíme Vám a Vašim zaměstnancům bezkonkurenční zábavu v úžasném prostředí krásné přírody, ale i v našem dokonale vybaveném venkovském statku. [více informací]

Firemní večírky pro obchodní partnery | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní večírky pro obchodní partnery

Podpořte rozkvět své firmy a uspořádejte pro své obchodní partnery firemní večírek, na který nikdy nezapomenou. Pozvěte své nejdůležitější obchodní partnery na neformální firemní večírek v překrásném prostředí řeky Labe. Nabídněte jim večer plný zábavy a dobrého jídla, k tomu přidejte nějaké to promo Vašeho výrobku či služby, a budete mít vyhráno. Je dokázáno, že na přátelských vztazích se dělá ten nejlepší byznys. Kontaktujte nás, vymyslíme pro Vás nezapomenutelný program. [více informací]

Rodinné oslavy s grilováním Kolín | CONTRADICTION s.r.o.

Rodinné oslavy s grilováním Kolín

Uspořádáme Vám tu nejúžasnější rodinnou oslavu s grilováním. Zorganizujeme nezapomenutelná životní jubilea a třeba i jen zdánlivě obyčejná rodinná setkání, ale ve velkém stylu. Kýta, steaky, klobásy na grilu, k tomu zajímavá prohlídka stájí a pohled z koňského hřbetu a rázem se z obyčejné rodinné oslavy s grilováním se stane krásná vzpomínka pro další generace. Kontaktujte nás, rádi splníme veškeré Vaše požadavky. [více informací]

Firemní akce na statku Kolín | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní akce na statku Kolín

Toužíte zažít chvíle plné zábavy? Dychtíte po přírodě, odpočinku a skvělé gastronomii? Pak věřte, že firemní akce na našem statku jsou přesně to, co hledáte. Nabízíme vhodné prostory k práci a tvůrčím seminářům, prostranství plná zábavy a domácí kuchyni v podobě pravé vesnické zabíjačky. Plánujete firemní akci? U nás na statku pro Vás zajistíme vše, co si jen budete přát. Kontaktujte nás, velice rádi Vás přivítáme. [více informací]

Fotogalerie