Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Výrobky, činnosti

Firemní večírky na klíč | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní večírky na klíč

Pořádáme firemní večírky na klíč v pohodovém venkovském statku ve Starém Kolíně. Firemní večírky na našem statku oplývají neformální atmosférou a příjemným prostředím krásné přírody v blízkosti řeky Labe. Nabízíme prostory, ubytování i personál.

Firemní akce se zabíjačkou | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní akce se zabíjačkou

Nabízíme pořádání unikátních firemních akcí se zabíjačkou na venkovském statku v krásném prostředí Starého Kolína. Na firemní akci se zabíjačkou si mohou Vaši zaměstnanci pochutnat na černé polévce, ovaru, jitrnicích, jelitech, tlačence i žebírkách.

Vánoční večírky pro firmy | CONTRADICTION s.r.o.

Vánoční večírky pro firmy

Vánoční večírky pro firmy nemusí být nutně pořádány v neosobních prostorách. Náš venkovský statek představuje ideální alternativu pro konání vánočních večírků pro firmy s příjemnou, neformální a odpočinkovou atmosférou.

Svatby v přírodě | CONTRADICTION s.r.o.

Svatby v přírodě

Jsme schopni uspořádat svatby v přírodě v tradičních a romantických prostorách zrekonstruovaného statku. Svatby v přírodě je možné konat pod širým nebem nebo také v interiérech našeho statku. Zajistíme ubytování, catering i svatební výzdobu.

Firemní teambuilding | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní teambuilding

Firemní teambuilding v přírodě na venkovském statku nejenom posílí Váš pracovní kolektiv, ale také dobije chybějící energii. K dispozici je Vám příjemné ubytování, tradiční hostinec, jízdárna, mini zoo a krásná příroda v blízkosti řeky Labe.

Prostory pro firemní školení a akce | CONTRADICTION s.r.o.

Prostory pro firemní školení a akce

Zajišťujeme pronájem zrekonstruovaného statku jako netradičních prostor pro konání firemních školení a akcí. Pronajmout si klidně můžete celý areál statku včetně hostince a nikdo Vás nebude rušit. K dispozici Vám samozřejmě bude náš milý personál.

Nabídky

Dovolená na Statku Starý Kolín | CONTRADICTION s.r.o.

Dovolená na Statku Starý Kolín

Pokud toužíte uniknout z městského ruchu, pak dovolená na Statku Starý Kolín je tím pravým řešením. Jste unavení, podráždění, nic Vás nebaví a jíst Vám nechutná? Pak věřte, že až budete od nás odcházet, budete nabití energií na pěkně dlouhou dobu. Zajistíme pro Vás pohodovou atmosféru, skvělou kuchyni, spoustu vyžití v podobě návštěvy jízdárny, výletů do okolí, ale také mini Zoo pro nejmenší návštěvníky. Využijte naší nabídky a načerpejte energii na další období, dovolenou na Statku Starý Kolín. [více informací]

Firemní školení a semináře Kolín | CONTRADICTION s.r.o.

Firemní školení a semináře Kolín

Nabízíme exkluzivní prostory pro pořádání firemních školení a seminářů na statku. Skvělé ubytování, sportovní vyžití i možnost pořádání vepřových hodů či úžasných večerních grilovaček. Pro firemní školení a semináře Vám zajistíme vše, co jen budete ke své práci potřebovat a až budete znaveni, čeká na Vás úžasná domácí grilovačka, projížďka na koních a všudypřítomná pohodová atmosféra. [více informací]

Oslavy pro rodiny s dětmi | CONTRADICTION s.r.o.

Oslavy pro rodiny s dětmi

Jste rozvětvená rodina, kterou čeká významné jubileum? Přemýšlíte, kde oslavíte kulatiny příbuzného či zlatou svatbu prarodičů? Kontaktujte nás! Náš Statek ve Starém Kolíně je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Nabídneme Vám a Vaší rodině nejen úžasnou tradiční hostinu, ale i příjemně strávené chvíle v krásné přírodě. Nudit se u nás nebudou ani děti! Naše zvířátka v mini Zoo je určitě potěší. Kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti, tak aby byli všichni členové Vaší rodiny spokojeni. [více informací]

Školní výlety s výukovými programy Kolín | CONTRADICTION s.r.o.

Školní výlety s výukovými programy Kolín

Nabízíme podnětné ekologické výukové programy pro školy i školky. Pokud plánujete školní výlet s dětmi, ideálně ve věku MŠ a ZŠ 1. stupně, pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme Vašim dětem zajímavé výukové programy doprovázené ukázkou domácích i exotických zvířat, poutavý výklad, krásnou přírodu i možnost sportovního vyžití. Kontaktujte nás pro podrobnější informace, těšíme se na Vás i na děti. [více informací]

Fotogalerie