• Detail firmy

CENTROPLAST, s.r.o.

Základní popis

Výrobně - obchodní společnost se zaměřením na LDPE / HDPE sáčky, pytle, folie, hadice, polohadice. Dále jsou v naší nabídce profily. Nabízíme přes 1000 typů výrobků, které jsme schopni vyrobit do 24 hodin.

Adresa

Velehradská 2140
686 03 Staré Město

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25580418
DIČ:  CZ25580418
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  13
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Polyetylenové pytle a sáčky

- výroba plastových pytlů a sáčků, plachet na fóliovníky

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Josef KŘÍŽ - Písmomalířství - reklamy

Výrobou reklamy a písmomalířskými pracemi se zabýváme již téměř 30 let. Specializujeme se na velkoplošnou tištěnou a řezanou reklamu, polepy aut či nápisy na fasády. Dále zajišťujeme potisk textilu, výrobu reklamních a dárkových předmětů, reklamních poutačů, vizitek, razítek atd. Poskytujeme komplexní služby, od návrhu, až po samotnou realizaci. Provozovnu máme v Pelhřimově, na třídě Legií 488.