Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

C&C Eko s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme kvalitní agropelety ze sena, slámy, kukuřice a pšenice. Naše pelety jsou výborným krmivem, stravitelnějším a výživnějším než běžná pšenice, kukuřice, seno či sláma; ideální bezprašnou podestýlkou s výbornými absorpčními vlastnostmi; a ekologickým palivem s výhřevností hnědého uhlí a nízkým obsahem popelovin. Naše agropelety jsou kvalitní a k dostání za velkoobchodní ceny. Kontaktujte nás!

Výrobky, činnosti

Výroba pelet z obnovitelných zdrojů (biomasy)
Vyrábíme kvalitní krmné, užitkové i topné pelety z obnovitelných zdrojů (biomasy), jako je seno, sláma, kukuřice či pšenice a v menším množství také smrkové dřevo. Jsme schopni vyrobit až 25 t pelet měsíčně.

Krmné agropelety
Nabízíme kvalitní krmné agropelety ze sena, slámy, kukuřice, pšenice či směsi těchto surovin na přání. Agropelety jsou nejen skladnější než např. samotná kukuřice či pšenice, ale také jsou daleko lépe stravitelné, a tedy i výživnější.

Užitkové agropelety
Užitkové agropelety jsou ideální podestýlkou pro celou řadu zvířat. Skvěle pohlcují pach i vlhkost, znečištěné pelety je možné spláchnout do WC, vyhodit na kompost nebo použít jako hnojivo. Jejich používání je bezprašné, jsou tak vhodné pro alergiky.

Topné pelety
Výborně skladovatelné ekologické palivo s výhřevností, jakou má hnědé uhlí či brikety, a nízkým obsahem popelovin, vody i síry – to jsou naše topné pelety. Jejich spalování produkuje méně splodin než uhlí a popel můžete využít jako kvalitní hnojivo.

Senné pelety
Zabýváme se výrobou senných pelet vhodných jako krmivo, podestýlka i palivo. Krmné senné pelety jsou lépe stravitelné než seno, neobsahují žádná pojidla a díky tepelné úpravě při výrobě také žádné plísně a parazity.

Kukuřičné pelety
Kukuřičné pelety od nás jsou skvělým krmivem, které je daleko lépe stravitelné, a tedy i výživnější než běžná kukuřice. Obzvlášť se hodí ke krmení ryb, ve vodě se rychle rozpadnou a neobsahují žádná pojiva ani plísně či parazity.

Slámové pelety
Slámové pelety se osvědčují zejména jako podestýlka do stájí pro koně a užitková zvířata. Jsou bezprašné a výborně absorbují vlhkost – pojmou až 300 % své vlastní hmotnosti. Nelepí se na tlapky a srst zvířat. Palivo z nich je srovnatelné s uhlím.

Pšeničné pelety
Naše pšeničné pelety jsou vhodné ke všem účelům. Krmivo z nich milují zvířata hospodářská i domácí, rybáři jej hojně využívají jako návnadu a krmení. Rychle se rozpadají ve vodě, kde vytvářejí kalový mrak, který ryby láká. Vhodné i jako podestýlka.

Směsné agropelety na přání zákazníka
Rádi vám na přání vyrobíme směsné agropelety (např. kukuřičnopšeničné, slámovosenné apod.), které jsou výborným krmivem s vyváženým obsahem živin. Poměry surovin nastavíme na míru vašim potřebám tak, aby maximálně plnily požadovaný účel.

Smrkové pelety
V menším množství vyrábíme také kvalitní dřevěné pelety, vhodné především jako ekologické a ekonomické palivo. Pelety se vyrábějí za vysokých teplot bez přidaných pojiv či dalších surovin, dobře hoří, jsou výhřevné, snadno se skladují a nepráší.

Nabídky

Užitkové agropelety – ideální podestýlka

Užitkové agropelety – ideální podestýlka

Vyrábíme v současné době velice vyhledávané užitkové agropelety. Užitkové agropelety se osvědčily jako ideální podestýlka pro domácí a hospodářská zvířata. Použití užitkových pelet vytvoří pro zvířata ideální měkké a bezprašné ...

Zobrazit detail nabídky

Krmné agropelety – výživné a stravitelné

Krmné agropelety – výživné a stravitelné

Nabízíme výbornou alternativu krmiv. Krmné agropelety jsou nejen výživné a výborně stravitelné, ale jistě oceníte i jejich skvělou skladovatelnost. Speciální technologie, kterou jsou krmné agropelety vyráběny, mají za následek nejen ...

Zobrazit detail nabídky

Kvalitní agropelety z biomasy

Kvalitní agropelety z biomasy

Nabízíme kvalitní agropelety z biomasy. V naší nabídce najdete širokou škálu agropelet za příznivé ceny. Agropelety jsou vyráběny pod tlakem za vysokých teplot, nehrozí tedy u nich kontaminace plísněmi ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz