Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
C&C Eko s.r.o.

C&C Eko s.r.o.

Vyrábíme kvalitní agropelety ze sena, slámy i dřeva. Dřevní podestýlka od nás má výborné absorpční vlastnosti, krmné granule ze sena jsou stravitelnější než běžné seno a ekologické palivo hřeje jako hnědé uhlí a obsahuje jen velmi málo popelovin. Velkoodběratelům nabízíme velkoobchodní ceny. S našimi peletami z biomasy budete určitě spokojeni. Kontaktujte nás!


Výroba pelet z obnovitelných zdrojů (biomasy)

Vyrábíme kvalitní krmné, užitkové i topné pelety z obnovitelných zdrojů (biomasy), jako je seno a sláma. Jsme schopni vyrobit až 25 t pelet měsíčně.

Podestýlka dřevní

Užitkové agropelety jsou ideální podestýlkou pro celou řadu zvířat. Skvěle pohlcují pach i vlhkost, znečištěné pelety je možné spláchnout do WC, vyhodit na kompost nebo použít jako hnojivo. Jejich používání je bezprašné, jsou tak vhodné pro alergiky.

Topné pelety

Výborně skladovatelné ekologické palivo s výhřevností, jakou má hnědé uhlí či brikety, a nízkým obsahem popelovin, vody i síry – to jsou naše topné pelety. Jejich spalování produkuje méně splodin než uhlí a popel můžete využít jako kvalitní hnojivo.

Seno granulované

Zabýváme se výrobou senných pelet vhodných jako krmivo, podestýlka i palivo. Granulované seno je lépe stravitelné než seno obyčejné, neobsahuje žádná pojidla a díky tepelné úpravě při výrobě také žádné plísně a parazity.

Slámové pelety - podestýlka, palivo

Slámové pelety se osvědčují zejména jako podestýlka do stájí pro koně a užitková zvířata. Jsou bezprašné a výborně absorbují vlhkost – pojmou až 300 % své vlastní hmotnosti. Nelepí se na tlapky a srst zvířat. Palivo z nich je srovnatelné s uhlím.

Pelety dřevní

Vyrábíme také kvalitní dřevěné pelety, které pocházejí ze smrku a modřínu bez kůry a jiných příměsí. Velmi nízká popelnatost a vysoká výhřevnost. Baleno v pytlích po 15 kg za cenu 85,- Kč, na přání lze balení po dohodě upravit (5.650,-Kč/t).


Hobliny dřevní modřínové

Kvalitní a čisté modřínové hobliny, které krásně voní a jsou ve velkém 30 L balení za cenu 45,-Kč.
Detail nabídky

Slámové pelety ze 100 % čisté slámy

Slámové pelety představují úspornou dobře skladovatelnou formu 100 % čisté slámy bez pojidel. Naši zákazníci si slámové pelety oblíbili pro jejich skvělé užitné vlastnosti - bezprašnost, dobrou skladovatelnost a vysokou ...
Detail nabídky

Dřevní brikety

Nabízíme kvalitní a výhřevné dřevní brikety (RUF), balení po 10 kg, s nízkou vlhkostí (7 - 9 %). Cena 49,-Kč. Výhřevnost 18-19,5 MJ/kg. K výrobě používáme jen čisté piliny (žádná pojiva a žádné ...
Detail nabídky

Jak k nám