• Detail firmy

BPP Innoxius s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na bezpečnostní a detektivní služby. Náš tým tvoří profesionálové, kteří mají letité zkušenosti v oboru, a díky tomu Vám dokážeme poskytnout kvalitní, spolehlivý a diskrétní servis 24 hodin denně. Druhou naší činností jsou úklidové služby a vyklízení prostor.

Adresa

Koněvova 2596/211
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28459555
DIČ:  CZ28459555
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid kanceláří a výrobních prostor

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a výrobních prostor. Při úklidu kanceláří a výrobních prostor dodržujeme ekologické normy. Čas a rozsah prací přizpůsobíme Vašim požadavkům, zajistíme také dodání úklidového a sanitárního materiálu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 906 969
E-mail: innoxius@innoxius.cz
WWW: www.innoxius.cz

Kontaktní osoba

Petr Bakeš - Jednatel

Mobil: +420 773 906 969
E-mail: p.bakes@innoxius.cz
Další firmy v oboru

NILAS s.r.o.

NILAS s.r.o. je pracovní agentura, která působí na českém trhu. Společnost byla založena v roce 2007. Naší hlavní činností je poskytování služeb formou personálního leasingu na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí na agenturní zaměstnávání. Naše vztahy s kandidáty a klienty jsou založeny na zodpovědném přístupu, otevřenosti, serióznosti, důvěře a profesionalitě.

Pareco, s.r.o.

Naše firma se specializuje na úklid administrativních, bytových a rodinných domů včetně jejich příslušenství. Také nabízíme kompletní služby ve výstavbě včetně inženýrské činnosti.

VyžehlenáKošile.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování. Praní a čištění provádíme jak u osobního, tak i u ložního a stolního prádla. Zajišťujeme šití dek a drobné opravy oděvů.