Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

BPP Innoxius s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na bezpečnostní a detektivní služby. Náš tým tvoří profesionálové, kteří mají letité zkušenosti v oboru, a díky tomu Vám dokážeme poskytnout kvalitní, spolehlivý a diskrétní servis 24 hodin denně.
Druhou naší činností jsou úklidové služby a vyklízení prostor.

Výrobky, činnosti

Úklid kanceláří a výrobních prostor
Provádíme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a výrobních prostor. Při úklidu kanceláří a výrobních prostor dodržujeme ekologické normy. Čas a rozsah prací přizpůsobíme Vašim požadavkům, zajistíme také dodání úklidového a sanitárního materiálu.

Bezpečnostní služby
Zajišťujeme bezpečnostní služby, a to pomocí bodyguardů, cvičených psů i zabezpečovací techniky. Kromě standardních bezpečnostních služeb, jako je hlídání objektů nebo ostraha osob, nabízíme rovněž bezpečnostní audity objektů a penetrační testy.

Dohledání majetku v zahraničí
Součástí poskytovaných služeb je dohledání majetku v zahraničí. Pomůžeme Vám s pátráním po dlužnících a majetku nejen v zahraničí, ale i v České republice. Cílem je vypátrat dlužníka, vypracovat analýzu jeho finanční situace a vymoct dluh zpět.

Ostraha osob - sledování osob a věcí
Zabýváme se ostrahou osob a sledováním osob a věcí. Potřebujete zajistit osobní ostrahu, někoho nebo něco najít? Neváhejte se na nás obrátit. S ostrahou a sledováním osob nebo věcí máme bohaté zkušenosti a zaručujeme naprostou diskrétnost.

Ochrana proti odposlechu
Zařídíme spolehlivou ochranu proti odposlechu. Dokážeme analyzovat nejrůznější druhy odposlechů v objektech či ve vozidlech. V případě zájmu Vám nainstalujeme kvalitní odposlechovou techniku, příp. skryté kamery. Kontaktujte nás.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz