• Detail firmy

boncard.cz s.r.o.

Základní popis

Dodáváme dárkové poukazy pro firmy (jako benefity pro zaměstnance) i jednotlivce. Dárkové poukazy mohou být použity k nákupů zboží, služeb či zážitků u mnoha významných obchodníků v ČR. Celá nabídka poukazů je k dispozici na www.expresdarek.cz.

Adresa

Stavebníků 1313
562 06 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24795321
DIČ:  CZ24795321
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárkové poukazy jako zaměstnanecké benefity

Dárkový poukaz je skvělá odměna pro vaše zaměstnance a vhodný dárek pro vaše obchodní partnery. Nabízíme dárkové poukazy na zboží, služby i zážitky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 513 915
Mobil: +420 777 166 544
E-mail: info@boncard.cz
WWW: www.boncard.cz
WWW: www.expresdarek.cz

Kontaktní osoba

Tom Lindenthal - Jednatel

Mobil: +420 602 303 132
E-mail: tom.lindenthal@boncard.cz

Roman Čáp - Jednatel

E-mail: roman.cap@boncard.cz
Další firmy v oboru

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

Studio Siedem Żółtowski Grzegorz

Naše společnost se specializuje na výrobu gadgets. Nabízíme originální dárky s logem firmy, stejně jako gadgets s označením. Hodnoty prodeje gadgets, oblečení, reklama, kalendáře a keramiky. Velký výběr nabízených produktů, mohou splnit celou řadu vkusu a potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Vítejte!