Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Základní popis

Realizujeme kompletní reklamní servis, fotografické služby pro profesionály i amatéry. Grafické zpracování log a CI, webů, prospektů, VZ, foto knih, kalendářů, firemních časopisů, novin a bulletinů. Vytváříme webdesign a reklamní kampaně. Chcete-li si uchovat rodinné vzpomínky neváhejte navštívit naše rodinné focení nebo těhotenské focení. Rádi Vám také vyfotíme Vaši svatbu i domácího mazlíčka.

Výrobky, činnosti

Reklamní, průmyslová a produktová fotografie
Dobrá reklamní, průmyslová i produktová fotografie je originál. Fotograf realizuje představy klienta, odborníků na marketing, Public Relations a dalších. Navíc vždy s ohledem na cílovou skupinu.

Reklamní full servis
Naše firma nabízí kompletní reklamní full servis. Díky našim odborníkům garantujeme kvalitní zpracování a obsah Vaší reklamy. Rádi Vám pomůžeme s tvorbou plakátů, letáků, vizitek, kalendářů. Kompletně zpracováváme reklamu včetně fotografií a grafiky.

Portrétní fotografie
Dobrá portrétní fotografie vystihuje co nejvěrněji povahu, fotografovaného. Je to image. U nás při focení je vždy vizážistka/stylistka a pohodová atmosféra. Máme skvělé reference a spousty doporučení. Vždy jsme dosáhli požadováného výsledku.

Svatební fotograf
Máme bohaté zkušenosti s focením svateb, příznivé ceny a krátké dodací lhůty. První fotky odevzdáváme do 2 dnů, celou zakázku s foto knihou do 10 dnů. Víme, že na zachycení Vašich slavnostních okamžiků Vám záleží, a my je rádi zachytíme.

Grafické zpracování kalendářů, fotoknih
Poskytujeme grafické zpracování kalendářů a fotoknih. Pomůžeme Vám vybrat vhodné fotografie tak, aby kalendář nebo fotokniha přesně splňovali Vaše požadavky. Díky tomu si uchováte krásné vzpomínky, které Vám vždy vykouzlí úsměv na rtech.

Rodinné a těhotenské fotografie
Fotografie budoucí maminky zachytí emotivně intimní chvíle na celý život. Fotografie s novorozenci i staršími dětmi, celé rodiny jsou vždy krásnou vzpomínkou na nejlepší okamžiky života. Fotíme v ateliéru i mimo, dle dohody se zákazníky.

Reklama, loga, výroční zprávy, časopisy, weby
Zpracováváme loga, jednotný styl vizuální komunikace, výroční zprávy, časopisy, weby, včetně redakčního obsahu, fotografií a grafiky. Reklamní kampaně.

Webdesign a internetové prezentace
Další naší činností je webdesign a internetové prezentace, včetně zpracování textů, naprogramování, optimalizace stránek. Vytváříme také e-shopy, intranety aj. Naše webdesigny a internetové prezentace vždy řešíme individuálně, podle přání klienta.

Tvorba a vydávání firemních publikací a bulletinů
Věnujeme se tvorbě a vydávání firemních publikací a bulletinů. Kromě tvorby a vydávání firemních publikací a bulletinů zpracováváme i firemní časopisy a noviny, výroční zprávy či firemní katalogy.

Služby pro fotografy, postprodukce
Nabízíme služby pro fotografy - profesionály i amatéry. V rámci postprodukce fotografie vyretušujeme a vyvoláme. Nabízíme také grafické zpracování fotoknih či kalendářů, výrobu fotoobrazů nebo přáníček. Náš fotoateliér je Vám plně k dispozici.

Nabídky

Focení večírků a akcí

Focení večírků a akcí

Nafotit večírek tak, aby jste se mohli fotkami chlubit je umění, které ovládáme. Budete se při jejich prohlížení znovu bavit a nikdo se nebude stydět!

Zobrazit detail nabídky

Autorské kalendáře 2019

Autorské kalendáře 2019

Vytvořte si vlastní, individuální autorský kalendář na rok 2019. S fotografiemi Luboše Josefa Marka budete mít jedinečný kalendář s Vámi vybranými fotografiemi a grafikou na přání. V ceně je i Vaše ...

Zobrazit detail nabídky

Produktová fotografie výrobků i služeb

Produktová fotografie výrobků i služeb

Produktová fotografie představí ve skvělém světle Váš sortiment. Zvýší Vaše image a zejména Vám přibudou zákazníci. Využití je rozsáhlé v reklamě na webu i offline. Fotíme ve vysokém rozlišení ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz