Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

BOHEMIA WERBUNG s.r.o.

Základní popis

Realizujeme kompletní reklamní servis, fotografické služby pro profesionály i amatéry. Grafické zpracování log a CI, webů, prospektů, VZ, foto knih, kalendářů, firemních časopisů, novin a bulletinů. Vytváříme webdesign a reklamní kampaně. Chcete-li si uchovat rodinné vzpomínky neváhejte navštívit naše rodinné focení nebo těhotenské focení. Rádi Vám také vyfotíme Vaši svatbu i domácího mazlíčka.

Výrobky, činnosti

Reklamní, průmyslová a produktová fotografie
Dobrá reklamní, průmyslová i produktová fotografie je originál. Fotograf realizuje představy klienta, odborníků na marketing, Public Relations a dalších. Navíc vždy s ohledem na cílovou skupinu.

Reklamní full servis
Naše firma nabízí kompletní reklamní full servis. Díky našim odborníkům garantujeme kvalitní zpracování a obsah Vaší reklamy. Rádi Vám pomůžeme s tvorbou plakátů, letáků, vizitek, kalendářů. Kompletně zpracováváme reklamu včetně fotografií a grafiky.

Portrétní fotografie
Dobrá portrétní fotografie vystihuje co nejvěrněji povahu, fotografovaného. Je to image. U nás při focení je vždy vizážistka/stylistka a pohodová atmosféra. Máme skvělé reference a spousty doporučení. Vždy jsme dosáhli požadováného výsledku.

Svatební fotograf
Máme bohaté zkušenosti s focením svateb, příznivé ceny a krátké dodací lhůty. První fotky odevzdáváme do 2 dnů, celou zakázku s foto knihou do 10 dnů. Víme, že na zachycení Vašich slavnostních okamžiků Vám záleží, a my je rádi zachytíme.

Grafické zpracování kalendářů, fotoknih
Poskytujeme grafické zpracování kalendářů a fotoknih. Pomůžeme Vám vybrat vhodné fotografie tak, aby kalendář nebo fotokniha přesně splňovali Vaše požadavky. Díky tomu si uchováte krásné vzpomínky, které Vám vždy vykouzlí úsměv na rtech.

Rodinné a těhotenské fotografie
Fotografie budoucí maminky zachytí emotivně intimní chvíle na celý život. Fotografie s novorozenci i staršími dětmi, celé rodiny jsou vždy krásnou vzpomínkou na nejlepší okamžiky života. Fotíme v ateliéru i mimo, dle dohody se zákazníky.

Reklama, loga, výroční zprávy, časopisy, weby
Zpracováváme loga, jednotný styl vizuální komunikace, výroční zprávy, časopisy, weby, včetně redakčního obsahu, fotografií a grafiky. Reklamní kampaně.

Webdesign a internetové prezentace
Další naší činností je webdesign a internetové prezentace, včetně zpracování textů, naprogramování, optimalizace stránek. Vytváříme také e-shopy, intranety aj. Naše webdesigny a internetové prezentace vždy řešíme individuálně, podle přání klienta.

Tvorba a vydávání firemních publikací a bulletinů
Věnujeme se tvorbě a vydávání firemních publikací a bulletinů. Kromě tvorby a vydávání firemních publikací a bulletinů zpracováváme i firemní časopisy a noviny, výroční zprávy či firemní katalogy.

Služby pro fotografy, postprodukce
Nabízíme služby pro fotografy - profesionály i amatéry. V rámci postprodukce fotografie vyretušujeme a vyvoláme. Nabízíme také grafické zpracování fotoknih či kalendářů, výrobu fotoobrazů nebo přáníček. Náš fotoateliér je Vám plně k dispozici.

Nabídky

Webdesign a weby

Webdesign a weby

Navrhujeme web design dle potřeb zákazníků a cílové skupiny jejich klientů. Proto je každý web jedinečný z hlediska vzhledu i zvoleného způsobu zpracování. Samozřejmostí je optimalizace SEO již při zpracovávání. Zpracujeme ...

Zobrazit detail nabídky

Logo a jednotný styl vizuální komunikace

Logo a jednotný styl vizuální komunikace

Tvoříme nová loga, zpracováváme i úpravy starších log. Vždy k logu zpracováváme navštívenky a dopisní papíry. Dále grafické manuály, desky, katalogy, letáčky, razítka. Dobré logo vystihuje charakter firmy.

Zobrazit detail nabídky

Průmyslová fotografie

Průmyslová fotografie

Průmyslová fotografie představí ve skvělém světle vaši výrobu. Zvýší vaše image a zejména vám přibudou zákazníci. Využití je rozsáhlé v reklamě na webu i offline. Fotíme ve vysokém rozlišení samozřejmostí je ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz