• Detail firmy

BIO COMMERCE, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej a distribuce bazénové chemie a dávkovačů.

Adresa

Hulická 1158
190 16 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48040282
DIČ:  CZ48040282
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Zábavní technika pro zábavní parky
Další firmy v oboru

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Ekobak s.r.o.

Ve společnosti EKOBAK se zabýváme výrobou a distribucí bakterií a enzymů, což jsou přípravky šetrné k životnímu prostředí. Účinně si poradí s ucpaným odpadem i se zápachem ze septiků a žump. Ekologicky pročistí vodu v jezírku i bazénu.Najdete nás i na webu.