• Detail firmy

BGK & T, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá dovozem a distribucí vín Bulharska.

Adresa

V Závětří 1036/4
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25669630
DIČ:  CZ25669630
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zabývá se dovozem a distribucí vín Bulharska.

Další firmy v oboru

KLENÁK s.r.o.

Naše společnost KLENÁK s.r.o. se pod značkou Le Château věnuje prodeji prvotřídních jihofrancouzských a severošpanělských vín a francouzských delikates z oblasti Quercy. Rovněž pořádáme degustace a na přání vyrábíme dárkové koše. Kromě toho se naše firma věnuje provádění staveb, jejich technickému dozoru a stavebnímu inženýrství. Nabízíme Vám komplexní stavební servis. Kontaktujte nás.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Vinařství Vašíček

Jsme rodinné Vinařství Vašíček a výrobě vína věnujeme své srdce. Nabízíme širokou škálu suchých přívlastkových vín, která získáváme ze své vinice o rozloze 4 ha. Máme zastoupení v Praze, Východních a Severovýchodních Čechách. Můžete rovněž využít služby našeho penzionu Nechorka, v němž vám zajistíme skutečně autentický moravský víkend. Pojďte objevovat vinné sklepy a ostatní poklady Jižní Moravy.